Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Másodállású egyéni vállalkozók...

Xenil kérdése:

Másodállású egyéni vállalkozóként (KATA) részt vehetek GINOP-os ifjúsági garanciaprogramban?

Figyelt kérdés

Bővebben:

21 éves pályakezdő fiatal vagyok, támadt egy jó ötletem, ami minimális ráfordítással megtérülhet (egyéni vélemény). Jelen pillanatban dolgozom, és nem szeretném ott hagyni a munkahelyem, de másodállásban szeretném csinálni az ötletem (az anyagi biztonság miatt).

Neten találtam a következő pályázatot: [link]

a kérdésem az lenne, hogy másodállásban igényelhetek ilyen támogatást, vagy feltétlenül álláskeresőnek kell lennem?

Anyagbeszérzésre, földterület vásárlásra (esetleg bérbe vételre), megigényelhető? Illetve mik a buktatói?



2018. jún. 11. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Lásd pályázati útmutató: palyazat.gov.hu


Egyébként szívás ez a pályázat (is).

2018. jún. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Álláskeresőnek kell lenned, nem lehet másodállású a tevékenység. ( Földterületet nem számolhatsz el , mint eszközbeszerzés, vagy bérlés, anyag beszerzés a szakmai megvalósításhoz kapcsolódó anyagköltség lehet )
2018. jún. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!