Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyibe kerülne egy kisebb...

Mennyibe kerülne egy kisebb üzletet elindítani mindent beleértve?

Figyelt kérdés
Egy számítástechnika boltot szeretnék nyitni és előtte tisztában szeretnék lenni ez mennyi is körülbelül, minden engedéllyel s hivatalos dolgokkal együtt maga az üzlet nem lenne nagy.

2018. jún. 12. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Bereled a helyseget, vagy megveszed? Mekkora raktarkeszlet? Weboldal?
2018. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez csak elméleti szinten van még nekem. Tehát konkrét hely még nincs. Bérelném valószínűleg weboldalt is készítenék természetesen. Raktárkészletről meg, hogy mekkora legyen nincs is ötletem
2018. jún. 12. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor 10 milla eleg.
2018. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az jó én is így számoltam kb 7 már megvan.
2018. jún. 12. 20:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól is fog jövedelmezni egy 1000+1. számtech bolt 😀
2018. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs meg elméleti szinten, ha nincs üzleti terved. Ami nincs, mert fingod nincs a költségekről sem. Bérleti díj, rezsi, ügyvéd, könyvelő, szükséges tárgyi és fogyóeszközök, munkabér. Ami így hirtelen eszembe jutott. Mi melyik ujjunkból szopjuk elő ezt neked?

Nem kéne inkább erőltetni.

2018. jún. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Árukészlet számtech boltban???


Max a dinamikusan pörgők ( a termékek árai drasztikusan, heti szinten esnek le és két alatt eléred, hogy szinte veszteségesen tudod csak eladni ).


Webáruházból rendelnek zömében dropsshippinggel , vagy just in time rendszerben.


Ez a vonal már 10 éve leszálló ágban van, 7 millió rengeteg ehhez és nem is éri meg ennyit ebbe belefeccolni szerintem, amikor sokan hardverapróról közvetlen hazai nagykerekből beszereznék a cuccokat.


Ann 250.000 ft-ból indítottam, online ami kis és nagyker lett, de a fizikális üzlet egy kész csőd volt a webes értékesítéshez képest.


Apropó, honnan tervezel árut beszerezni? ( hazai Eu, vagy tengerentúli import)


Üzlethez különösebb nem kell, bérled, bejelentési kötelezettséged van ántsz biztonsági adatlap bejelentés kell, a tisztítószerekre.

2018. jún. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!