Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyetem mellett jó ez a...

Egyetem mellett jó ez a vállalkozás Budapesten, hogy marketingeljem (hosszabb kérdés)?

Figyelt kérdés

Egyetem mellett lenne időm vállalkozni, mert már csak pár tárgyam maradt következő évre.

Arra jutottam, hogy amíg nincs olyan óriási tőkém inkább interneten kellene a vállalkozást elindítani, mivel a pesti bérleti árak egy vagyonba kerülnek. Valamint alkalmazottat sem vennék fel az elején.

Épp ezért egyéni vállalkozás indítását tervezem, ami szerencsés, mert még nappalin tanulok.

Social media felületeket szeretném használni eladásra. Facebook, instagram. Weboldalra nem szeretnék költeni addig amíg nem lesz egy olyan árukészletem ami ezt indokolná. Kiszállítás postával történne, az ott megadott díjak szerint. Esetleg a későbbiekben lenne lehetőség személyes átvételre Budapesten, bizonyos időnként.

Kézműves termékeket szeretnék értékesíteni. A nyáron szeretnék nekiállni az áruk készítésének-tervezésének. Ősszel pedig elkezdeni a hivatalos működést is. November elején pedig ráállni a karácsonyi szezonra. (Remélem az nem késő... előtte nem nagyon díjazzák az emberek a karácsonyi dömpinget.)

A social mediara és a marketingeszközökre illetve a kreativitásomra építenék.

Milyen marketingeszközökkel tudnám esetleg felfuttatni a vállalkozásomat? Minden lehetőség érdekel! Ennek a költsége kb mennyi? Köszönöm!



2018. jún. 13. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt nagyon a pénztárca szab határt ennek.

A legjobb, ha minél több felületen vagy jelen.

A wix .com ingyen oldal tervező, azt hiszem a nagyon pro csomag 90 ezer egy évre, ebben van hirdetés, saját domain.


A másik én véleményem, nagyon sok ember csinálja ezt a piacon, hogy mennyi bevétel jön be belőle, az kérdéses.

2018. jún. 14. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt a fő kérdés, hogy mennyire lesznek egyediek és színvonalasak azok a termékek. Rengetegen foglalkoznak kézműveskedéssel, de legtöbben csak hobbiból, az ilyensmit csak egy nagyon szűk réteg értékeli, annak is nagy része csóró.
2018. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt is számold bele, hogy a Facebook-on való hirdetés után egyéni vállalkozóként áfát kell fizetni. Valamint minden külföldi cégtől igénybe vett szolgáltatás után is.

A Nav pedig ellenőrzi ezeket és büntetik is.

2018. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!