Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vâlalkozást érdemes...

Milyen vâlalkozást érdemes nyitni egyetem mellett?

Figyelt kérdés

A helységem pont egy buszmegállóba van és 38 négyzetméteres, kb 2 méteres ablakkal az utca felől, bejárt oldalt.

A városom a második legnagyobb város az országból.



2018. jan. 12. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Helység = település, mint pl. Debrecen :-)

helyiség, ahol kialakíthatod a vállalkozást.


Vállalkozást olyant érdemes indítani, amihez értesz, illetve van rá fizetőképes kereslet. Az sem árt, ha vn elég időd hozzá, mert az, hogy amikor egyetemen vagy, nincs nyitva, amikor meg ráérsz, akkor igen, nem nagyon működik.

Ja, és az, hogy egy buszmegállónál van, jó lehet, de nem garancia arra, hogy menni fog a vállalkozás.


Én a helyedben inkább az egyetemhez passzoló munkát keresnék, az ügyben kezdenék el gyakorlatot szerezni alkalmazottként valahol.

2018. jan. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valami felreertes tortent... nen vagyok egyetemen. Mar reg kinottem. :P
2018. jan. 12. 17:29
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

"Milyen vâlalkozást érdemes nyitni egyetem mellett?"


Így szól a kérdésed... naponta jó pár ilyen kérdés van, arra vonatkoznak, hogy mellékesként pénzt akar keresni.

Nem én tehetek róla, ha a kérdés nincs rendesen feltéve, mely helyesen így nézne ki:


Milyen vâlalkozást érdemes nyitni egy egyetem mellett ?

2018. jan. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
vizsgafelkészítő kurzusokkal foglalkozót. Persze csak akkor ha nagyon kened vágod. Pl matekból, statisztikából stb
2018. jan. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Kisbolt, büfé, gyorskajálda, tabak.

Utóbbi viszont koncessziós joghoz kötött.

2018. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hamburgeres
2018. jan. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!