Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Pénztárgépbe miért nem lehet...

Pénztárgépbe miért nem lehet beütni 10 ezernél nagyobb összeget?

Figyelt kérdés

Nemrég nyitottam üzletet. Még eddig nem volt olyan, hogy 10 ezernél nagyobb egyösszegű vásárlás. Több tételből adódott ennyi a végén már, de most egy nagyobb darabot adtam el, ami 14000Ft, és a p.gép nem vette be, kiírt valami kezelési sor.hibát vagy mit, olyan gyorsan eltűnt a gépről, el se tudtam igazán olvasni.Próbáltam többször, de nem engedte.Két részletben ütöttem be a 14 ezret, 10 és 4 ezer.

Viszont ha garanciás dolgot adok el, akkor egyben kéne majd beütni.

Mi ennek az oka? Samsung alapgép, új.

Be lehet rajta állítani hogy nagyobb összeget is beírjon? Ha garanciás a gép, csak szerelő állíthatja be?



2018. jún. 15. 08:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor vetted nem kérdezték meg, hogy mekkorára állítsák a limitet? Az ellen van ha "elduplanullaznad" az összeget. A Szervíz állítja be.
2018. jún. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!