Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Honnan szerezhetnék kezdőtőkét?

Honnan szerezhetnék kezdőtőkét?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy dolgozom alkalmazottként de tervben van saját vállakozás, akár több év múlva is. A gond csak az, hogy nettó 200-250-el nem tudok annyit félrerakni, amennyi kellene egy vállakozás beindításához. Kb 10m-re lenne szükség, de lehet több nyilván nem elhet előre megmondani. Szóval mit kéne tegyek, ha önerőből nem megy? Mondjuk 5-10 év múlva félretudok rakni pár misit, de akkor is hiányzik még csomó.

2018. jún. 16. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Spórolj többet, vagy dolgozz többért, vagy marad a kölcsön
2018. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

De, meg lehet előre mondani. Sőt ha nem tudod előre, akkor az hatalmas gond.


A bankoknál van vállalkozási hitel, ott lehet próbálkozni.

2018. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Dolgozz többet, vagy kölcsön.

Más nincs.

Persze lehet simliskedni, de kiderül minden.

Egyébként nem kell egyből 10-15 milliós vállalkozásokban gondolkodni.

2018. jún. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Külföldi munka, vagy kezd el kicsiben. Én pl. 400 ezerből csináltam 25 milliós vállalkozást alig 3 év alatt, igaz én sokat visszaforgatok hozzá.Amig azt csinálod, nem veszik el az idő amit piacszerzés de fordithatsz vagy esetleg addig másnak is eszébe jut ugyanazt csinálni és a jelenlegi üzleti tervedben levő piacot elveszited ezáltal.
2018. jún. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

90e-120e-es fizetésből spóroltam össze 10m-ot, neked meg 200e-250e-essel nem sikerül félretenned.


Hogyan tudnád beosztani, menedzselni a céges bevételeket?

Mi lenne a garancia, erre a 10m-ra?

Van üzleti terved?

Keresel befektetőt?

Mi az ötlet? (Tudom félsz, hogy ellopják... Nyitás után, hogyan rejtenéd el az üzletedet az ügyfelek elöl? Akkor is benned lenne a félelem ellopják, ezért nem hirdetnéd magad és nem keresnél ügyfeleket sem.)

2018. jún. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! 100e körüli fizuból 10m-et? Mennyi idő alatt? Havi kiadásod mennyi volt amíg spóroltál? kaja,lakhely,utazás,öltözködés, egyéb pl ha bármi tönkremegy.
2018. jún. 17. 10:59
 7/8 anonim ***** válasza:
35 éves koromra spóroltam meg ennyit, de nem ez a kérdés, hanem a korábban felsoroltak.
2018. jún. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Én pl. 400 ezerből csináltam 25 milliós vállalkozást alig 3 év alatt" - húúúú, akkor Te vagy a király!


Én 5 év tapasztalatot szereztem miközben egy ingatlankereskedőnek dolgoztam (olyan helyeken ahonnét sírva menekültek a munkatársaim), és így már kilépve 1.5 év alatt 700-ból 5 milliót csináltam... de más nem csinálná utánam az tuti :)

2018. jún. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!