Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy szerezhetnék gyorsan 2,5...

Hogy szerezhetnék gyorsan 2,5 millió Ft-ot? LEhet kemény fizikai munka is, és külföldi munka is.

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Gyorsan szükségem lenne 2-2,5 millió Ft-ra. A fizikai munka nem akadály, a piszkos munka se, kivéve a halott, meg az emberi fekália. Egy 100 éves, az őseim által épített házat akarnak eladni az éhes hiénák. (örökösök...) Meg szeretném venni, ám még hiányzik egy jó másfél millió Ft (plusz az ügyvéd, ez, az, meg maradjon is egy kevés). Semmi ötletem nincs. MAx egy évet tudok tolni az eladással, nagyon max jövő májusba kellene kifizessem. (ballagásomra való tekintettel, de nem számíthatok sok pénzre, mert már alig van a családból valaki, aki él) onnan max 100.000 Ft jön. A házról nem mondhatok le. Jövőre érettségizek, de nem égbekiáltó probléma, 2 hónap alatt cakkon pakk felkészülök 4-5-ösre. Szeptember-októbert talán meg tudom oldani iskolába, ha netán valami normális külföldi munka lenne. Valakinek valami ötlete, javaslata?
2015. júl. 16. 20:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%

" A fizikai munka nem akadály, a piszkos munka se, kivéve a halott, meg az emberi fekália. "


Prostitúció, adottságaidtól függ, mi mindent kell bevállalnod.


Fel vese eladása túl rizikós.

2015. júl. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Akkor maradjunk a normális, épeszű, és legális dolgoknál.
2015. júl. 16. 20:31
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
Ennyit még külföldön se keresel össze kulimunkásként ennyi idő alatt.
2015. júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%

Azért meghirdetés után nem feltétlenül ugranak rá azonnal a házra, főleg nem egy 100 évesre. Gondolom falu, így meg aztán végképp.



Persze ki lehet menni külföldre, de nem most, később.

Hidd el az őseid sem szeretnék ha ezért kockáztatnád a saját jövődet.


Ne bálványozz tárgyakat, fölösleges.

2015. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%

úristen, szerinted akinek pénz kell, az nem hajlandó keményen dolgozni, csak te?

mindenki hajlandó lenne ennyiért látástól vakulásig kőkeményen dolgozni, még keményebben, mint te.

és más nem egy házat akarna venni, amikor még tanul, hanem másnap kenyeret, meg számlát fizetni, hogy ne kapcsolják ki a villanyt. meg ruhát, hogy a gyereknek legyen mit felvennie.

ezzel azt akarom mondani, hogy neked van hol laknod, de másnak ez sincs, vagy nincs mit ennie, szóval nagyon sokan BÁRMIT megtennének, ha hireteln lehetne ennyi pénzhez jutni.


Normális, legális úton NEM LEHET.


én is megtenném. kifizetném a hitelemet, ami csak 500 ezer, és még 3 évig fizetem. nem 2,5 millió, csak fél!!! de nem lehet sehogy ennyi pénzt szerezni, csak újabb hitellel.


egyébként 2,5 millió egy jelzáloghitelre nem sok, ha a ház ér legalább 5-öt, a szüleid nem tudnának felvenni egy 5 éves hitelt? nekik van hitelük? jövedelmük?

2015. júl. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ennyi ésszel szabadlábon? Ha szerinted érettségi nélkül pár hónap alatt fizikai munkával össze lehetne ennyit szedni, akkor lenne okj-s vagy diplomás közmunkás??? Vagy gürcölnénak a gyárakban az emberek a semmiért?


Használd már a fejed, ha a nyakadra nőtt.

2015. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
22%

"Akkor maradjunk a normális, épeszű, és legális dolgoknál."


Akkor maradjunk a földön az igényekkel. 18 évesen érettségivel (Vagy nélküle..) nem fogsz te 250e-t sem összespórolni, nem, hogy 2,5 milliót.

2015. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Van olyan MUNKA amiért lehet kapni külföldön napi 50-100.000 Ft-nyi összeget. Csak ez amerika. És oda legvégső esetben akarnék menni, hisz az út is több százezer. Havi 1,5 millió megkereshető. Hivatalosan. Ott. Csak nem tudom, hogy itt a nyamvadékok mennyit lopnának le belőle. De itt is lehet napi 25 ezret keresni, csak nem hivatalosan, ám legális dologgal. Hivatalosan nemtudom mennyit nyomnának le belőle. Apáméknak van hitel, a házon. Városba van, túl jó helyen, és vevő is lenne rá. Ez a bajom. Belvárostól pár lépésre, de már épp nem belváros. Értékét nem firtatom, 9 millióra van értékelve, maga a telek miatt is. 7-ért vinnék azonnal. Nekem kellene még 1,7 millió, úgy, hogy ebbe minden eddigi pénzem benne, kezdve attól, hogy nagyszülőktől eredetileg a lagzimra szánt pénz, eddigi hobbimból pénzzé tett dolgok, stb. Hivatalosan, ajándékozási szerződéssel van a pénzem, meg van egy részünk a házba is. Így ~5 milliót kéne fizessek. Viszont azért akarok legalább 2-2,5 milliót, hogy maradjon is. Valamint a nádasokról is hallottam már, hogy millió körül kapnak. Ezzel a jövőm lenne megalapozva, a ház jelenleg a város 5. legöregebb háza, ám a többi mind a város szélén van. Aki meg akarja venni, ő lebontaná, és társasházat építene a helyére. Mivel ő közelebb van a tűzhöz, mint én, így nem tudom megoldani azt sem, hogy esetlegesen műemlékké nyilvánítsák, ezáltal megmentve a bontástól. Más megoldásom nem maradt, mint megvenni.Nem panaszkodok, nem élek rosszul, de amim van, azt megbecsülöm, nem mondom, hogy 2 kezemmel kerestem meg, mert nem igaz, de azt a pénzt elverhettem volna kocsmára, vehettem volna belőle egy rakat játékot, miegyebet, ehelyett gyűjtöttem. Le lehet hülyézni, elhiszem hogy nem normális ez a ragaszkodás, meg azt is, hogy az ősök se örülnének neki, de ez a jegyeimre nem lesz hatással. Kivéve ha nem tudom megszerezni, és belehülyülök... Általánost végig kitűnővel húztam le, gimibe 4,7-4,8-as átlagom van, előrehozottaztam idén amiből lehetett. Kis koromtól kezdve vágyam ez a ház, ha mást nem megpróbálok rokonoktól kölcsönkérni, de egyetem mellett, 40 km-re bejárni még ennyi időm se lesz. A házat amíg nem venném használatba ki tudnám adni havi 10-15-20 ezerért. (összközművesítve lett pár éve, profin megcsinálva, nem nyersül, nem vizesedik, nem penészedik, egyedül a boltíves téglapince bánta, mert az összes cső ott megy, és eléggé szét lett barmolva...) Viszont csak egy 100 éves ház, és kívülről nem néz ki túl jól. Hivatalosan, közjegyző előtt kiadva, így se a navtól, se a bérlőtől nem kell féljek. Ha kiadnám 5 évre, amíg kijárom a egyetemet, már kevesebbe lenne 500 ezer-1 millióval.
2015. júl. 16. 23:07
 9/20 anonim ***** válasza:

"Csak ez amerika. És oda legvégső esetben akarnék menni, hisz az út is több százezer. Havi 1,5 millió megkereshető. Hivatalosan. Ott."


18 evesen. 0 munkatapasztalattal es szaktudassal. Ott. Hivatalosan.


Edes gyermekem, kerd meg anyudat, hogy borogassa egy oraig a buksidat. :)

2015. júl. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Édes "apám"! Attól, hogy te nem tudsz róla, attól van. ;) Barátnőm unokatestvére kint él (27 éves), ő ajánlotta. Iszonyom van a repüléstől, de ha más nem lesz kénytelen leszek azt bevállalni. A könyvelő meg majd megmondja hogy mit kell csinálni, hogy itt hivatalos legyen az a pénz...
2015. júl. 16. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!