Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Az ellenörző szerveket fel...

Az ellenörző szerveket fel lehet jelenteni zaklatásért? Büfém van és két hetente / havonta jönnek minden honnan! Pedig minden ok!

Figyelt kérdés
Ilyenkor lehet valamit tenni? Nincs egy limit, hogy egy évbe hányszor jöhetnek ki? Már már zaklatásnak érzem! Pedig mindig rendben van minden! Arra tippelek, hogy az irigy konkurencia jelentget!
2018. jún. 22. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Meg kellene nézni a büfék ellenőrzésére vonatkozó törvényi előírást és azt referrálva kérni egy hivatalos írásos indoklást tőlük hogy miért jönnek hozzád annyiszor.
2018. jún. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Igen, ahogy az első írja.

Amúgy manapság inkább feljelentésre mennek ki ellenőrizni. Valószínű lehet egy rosszakaród.

2018. jún. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm! Akkor utána nézek ennek a törvényi előírásnak! 2 évig nem jöttek... most 3.-ik éve vagyok nyitva és, hogy ellégé felfutattam a helyet....akkor biztos az irigy konkurenciák! Csak azr nem értem, hogy ha minden ok minek...
2018. jún. 22. 11:00
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem veszik észre, hogy potyára küldözgetik őket poénból....az én munkámat meg zavarják...
2018. jún. 22. 11:01
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Hát figyu: kezdd el te is akkor ugyanezt. Aztán majd ha kellőképpen megunta a konkurencia, hogy nála is 2 hetente ellenőrzés van, akkor talán leáll a dologgal (vagy bezárja a boltot, mert mondjuk ő rendszeresen megbukik az ellenőrzéseken). Te mindenképpen nyersz vele.
2018. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Ha minden rendben van nálad, akkor miért zavar?
2018. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ha te is vállalkozó vagy akkor tudod...

A vizsgálat eltarthat 1-3 óra hosszáig...ez alatt az idő alatt rendelkezésükre kell, hogy álljak tehát a büfé addig nem üzemel! Főleg ha ebédidőben jönnek akkor anyagilag is magy kiesés!

2018. jún. 24. 09:01
 8/8 A kérdező kommentje:
Továbbá vallatják az embert, mint valami bűnözőt, mindent átkutatnak...még a személyes holmidaidat is, mint a saját táskát....hát ezt kiszereti vajon?? :D
2018. jún. 24. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!