Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Év közben válthatok tárgyi...

Év közben válthatok tárgyi adó mentes egyéni vállalkozásból áfakörösre?

Figyelt kérdés

Jelenleg főállás mellett vagyok egyéni vállalkozó, így semmit nem fizetek fixen, csak a haszon után kell, ha van.

Tárgyi adó mentes vagyok, július elsejétől pedig főállásban katás, de áfakörös szeretnék lenni. Lehetséges ez?


2018. jún. 27. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugye fogalmad sincs, mi a tárgyi mentesség?
2018. jún. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most, hogy mondod, kevertem az alanyi adómentességgel. Szóval arról van szó, ne hari. :D
2018. jún. 27. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Irány a könyvelő ma vagy holnap és elintézi.

De rapid tempóban ha júliusban már így akarod.

2018. jún. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bence87 ***** válasza:
Kéne neked egy könyvelő, egyéni vállalkozónak is kell könyvelő, pont azért mert bármikor felmerülhetnek hasonló kérdések, legyen kihez fordulni. Van már 8000 Ft+áfa / hó ártól jó könyvelő egyéni vállalkozáshoz. Ha ezt a pénzt meg akarod spórolni, akkor előbb-vagy utóbb jön majd egy ennél sokkal magasabb bírság.
2018. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kérdeztem a könyvelőm, azt mondta nem lehetek áfa körös évközben, ami kicsit fura, ezért kérdezem, hogy biztos ez?
2018. jún. 28. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!