Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy müködik ez, hogy kell...

Hogy müködik ez, hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel beszerzek egy konténer ruhát akárhonnan, jó beszerzőtől aztán bérelek raktárat is kirakodom ez ideáig oké.

De honnan kell szerezni ügyfeleket akik továbbviszik, mondjuk Svédországba vagy Europán belül bármelyik országba.

Pl a Ruhákat , bálák, csomagok, dobozok érekeznek egy konténernyi, és hoyg adom el, meg hoygan szerzek ügyfeleket meg kamiont akik viszik tovább külföldre, boltkba vagy akárhova, hogy müködik ez hogy kell elkezdeni.

Tőke van hozzá, hogy megrendeljek kb. egy konténernyi árut, a raktár is megvan, a konténernek az időpontját is biztosra tudom, de a többinél leragadtam. Kezdő vagyok , fiatal nemrég kezdtem csak nincs segitségem.


2018. júl. 20. 10:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!