Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mielőtt elindítom a saját...

Mielőtt elindítom a saját vállalkozásomat, hirdethetem a szolgáltatást?

Figyelt kérdés
Tehát mielőtt még kiváltanám a vállalkozóit, hirdethetem magam? Természetesen pénzt nem fogadnék el, csak felmérni mennyien lennénk. Ilyet lehet?

2018. aug. 18. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet i lehet
2018. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetni lehet, csak nem jó ötlet. Gondolj bele, jót tenne-e az üzletednek, ha csomó érdeklődőd lenne, de nem tudod őket hova irányítani mert még nem forgalom kész a vállalkozásod.
2018. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló voltam, másrészről pedig, honnan tudod, mennyien érdeklődnének utána, ha még nem tudsz eladni, csak hirdetni?
2018. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mielőtt elindítom a saját vállalkozásomat, hirdethetem a szolgáltatást?"


Nem tudom, mi az a szolgáltatás, de játszunk el a gondolattal: mondjuk 40 fokban havat szállítasz nekem, hogy ne süljek meg. meglátom a hirdetésedet és azt mondom, hú, de szuper, holnapra kérek 3 köbmétert!!

Na, és ekkor jön az, hogy azt mondod: de még nem vagyok vállalkozó,. csak jövő héten tudok szállítani, ha lesz elég érdeklődő. Ja, de jövő héten már esős időt mondanak, kössz, akkor nem kell. Ráadásul még csalódott is leszek, hogy egy nem létező dolgot hirdettél és elkezdem terjeszteni, hogy ettől ne rendeljetek, mert úgysem hozza, stb.


Természetesen jól kisarkítottam a dolgot, de kb. így nézne ki.

A piackutatást nem így szokták végezni...

Ha meg elkezdesz szolgáltatni vállalkozói nélkül, akkor meg könnyen beleszaladhatsz egy NAV-os próbavásárlóba (számlaadás elmulasztása, jogosulatlan tevékenység, adócsalás, stb - ezeket fogják rád húzni)

2018. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mmmm Igen, ebben is teljesen igazad van. Esetleg ha konkrétan odaírom, hogy mondjuk szeptemberi kezdéssel igénybe vehető ez a szolgáltatás. Így nem jönnék ki rosszul a dologból.
2018. aug. 18. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!