Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy Starter Weboldal illetve...

Egy Starter Weboldal illetve egy hozzátartozó cég indításához ti miket tartanátok fontos lépésnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elkezdtünk csinálni egy ismerősömmel egy weblapot, ami egy online "kereskedelmi" oldal. Az oldal működésével lassan végeztünk. (A részleteket az ötlet levédéséig nem szeretnék írni). Ehhez nekünk kell egy saját céget alapítani. Az oldalon adattárolás, felhasználói fiókok, online fizetőeszköz (általunk létrehozott), különböző termékek vannak. Volt egy kis nehezség a jogvédelem miatt, mivel "szerencsejáték közbeszólt", viszont úgy néz ki az ügyvád talált megoldást. Viszont az lenne a kérdés hogy ti milyen első lépéseket csinálnátok ha lenne egy ilyen weblap, és a cégalapítás előtt állnátok, milyen jó tanácsotok van? )igen tudom az oldal működése nagyon rébuszokba van leírva, Viszont amíg nincsen 100% levédve az ötlet, szerintem ti is ezt tennétek)

2018. szept. 25. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:

- Érdeklődnék, hogy a PSZÁF-nél mennyire okés a dolog

- Alaposan áttanulmányoznám a GDPR-t

2018. szept. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A megnyitás napjáig csináljatok egy reklámstratégiát. Csináljatok fiókot az összes szociális hálón, és kezdjétek el verifikálni magatokat, nehogy valaki lecsapjon rá miután elindítottátok a lapot (egy rasszista twitter fiók a ti nevetekkel elriaszthat jó sok embert)


Ha játékról van szó, vegyétek fel a kapcsolatot streamerekkel és vloggerekkel, hogy mennyi pénzért vállalnák a játékot, és adjatok nekik néhány promókódot (10% off az első vásárlásból, ilyesmi)

2018. szept. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem rendben van. Köszönöm szépen. Igazából ez egy másfajta játék. Itt vannak vásárlók, termékek és értékek amiket meg lehet szerezni, röviden tömören.
2018. szept. 25. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!