Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Személyszállító vállalkozás...

Személyszállító vállalkozás indításához van támogatás? Hova lehetne fordulni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olyan vállalkozást indítani, ami kisbuszokat üzemeltetne, pl. háztól orvoshoz, hivatalba vinni időseket, betegeket, egészséges embereket is munkába más városba stb..

Lenne rá igény? Sajnos 5-10 Millió Ft-ba kerülnek ezek a buszok, így a pénz nagy akadály ebben. A kezdéshez meg lehet pályázni valamilyen támogatást?



2018. okt. 2. 19:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

8: Természetesen fizetős szolgáltatásra gondolok, lenne km-díj és kiszállási díj, persze jóval olcsóbb, mintha normál taxit hívnának, így a nyugdíjasok, alacsony keresettel rendelkezők is igénybe tudnák venni. Emellett a sofőr (vagy igény esetén az autóval utazó szociális munkás) segítene, ha kell, pl. vásárolt áruk berakodásánál vagy kerekesszékes utasnak beszállni, csomagokat elrendezni stb..


Köszi az utolsó 2 választ, sajnos nem egyszerű elindulni ezen a területen (sem), pedig sokat segíthetne a rászorulóknak.

2018. okt. 16. 14:14
 12/14 anonim ***** válasza:

A 8-ast inkább hagyjuk, mert ő benzinről(!!) beszél. WTF?

Szép dolog, hogy segíteni akarsz, de az, hogy nyugdíjasok vegyék igénybe és fenn is lehessen tartani, azt csak feketén tudom elképzelni! Ezért (sem) csinálja olcsón senki!

2018. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12: Igazad lehet. Sajnos én is így látom. Marad valamilyen befektető (bár erre kicsi az esély szerintem, ugye ők mielőbbi nagy hasznot remélnének) vagy a lottó. :o(
2018. okt. 17. 11:09
 14/14 anonim ***** válasza:

Befektető van. A neve: Bank. Vannak kedvezményes vállalkozói hitelek.

[link]

A bank kevesebbet fog kérni mint ha találsz egy pénzembert aki azt mondja neked hogy ő a bevétel felét is kérné szépen mert hogy ő adja neked a pénzt. Lehet hogy van még 0%-os hitel vállalkozóknak. Egy időben legalábbis volt.

Én azt csinálnám hogy felvennék vállalkozói hitelt és vennék egy elektromos mikrobuszt. VW E-crafter. Sokan már csak kíváncsiságból is azt választanák utazásra. A fentartása olcsó lenne mert alig kell karbantarttatni és olcsón feltölthető. Berendezném úgy hogy 3 sor ülés és hátul egy vagy két kerekesszék rögzítő rámpával.

2018. okt. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!