Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját webshopot szeretnék...

Saját webshopot szeretnék nyitni, viszont a termékek megrendel érsében kellene egy kis segítség. Tud ebben valaki segíteni, aki jártas benne?

Figyelt kérdés
2018. nov. 2. 20:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
nem
2018. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Akkor meg mi a francnak írsz ide?Trollok kíméljenek!
2018. nov. 2. 21:29
 3/20 anonim ***** válasza:
56%

Mert te kérdezted! Eldöntendő kérdést tettél fel, én pedig rendesen válaszoltam az eldöntendők kérdésedre! "Tud ebben valaki segíteni aki jártas benne?" Válasz: NEM

Mi a gond a válaszommal?

2018. nov. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az,hogy trollkodsz,de ezt te is nagyon jól tudod,most meg még okoskodsz is.Aki érti,az válaszolni is fog.Pá,nem kell a további hülyeséged,játssz inkább a babáiddal vagy a kisautóiddal,vagy tudom is én,csak húzzál innen a fenébe!!Értelmes emberekkel szeretnék beszélni a témáról,te nem ez vagy!
2018. nov. 2. 22:24
 5/20 anonim ***** válasza:
Egy kicsit jobban írd körül: milyen segítség, milyen termékek, stb.
2018. nov. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Igen, mit kell csinálni:
2018. nov. 3. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Egy webáruház működtetésében a legegyszerűbb a beszerzés. Szóval lesznek még bajok.
2018. nov. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%

Szóval SAJÁT vállalkozás szeretnél (mert a webshop nyitásához ki kell váltani a vállalkozóit), de mi mondjuk meg, hogy mit hogyan csinálj?

Gondolom vagy beszerzési forrást mondjunk vagy nyelvi segítség kellene.


És nem, kérdező, nincs igazad, hogy kiosztod a válaszolókat - ugyanis már a kérdés feltevése is olyan, hogy hagy némi kívánnivalót maga után :-(


Én pl. szívesen segítenék, ha kiderült volna, hogy mit szeretnél? :-) De mivel nem derült ki, még az is lehet, hogy nem tudok segíteni :-)

Meg tudom mondani, hogy ha Kínából rendelsz, akkor 27 % ÁFA is jön a termék+ postaköltség árára, de nem tudok kínaiul.

Ha azt szeretnéd tudni, hogy hol lehet olcsón áruhoz jutni, abban megint nem tudok segíteni, stb.

2018. nov. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"Meg tudom mondani, hogy ha Kínából rendelsz, akkor 27 % ÁFA is jön a termék+ postaköltség árára, de nem tudok kínaiul."


+ vám

2018. nov. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A webshopom női/férfi kiegészítőket fog árulni,amit itthon jelenleg nem lehet kapni.A beszerzési folyamatokról lenne pár kérdésem,akár pü-ben.Köszönöm a kioktatást,szerintem ez az oldal azért van,hogy kérdéseket tehessenek fel és nem azért,hogy a kérdésekbe bele lehessen kötni.Aki akar és tud segíteni,az kérem jelezze pü-ben!Igen,tudom,halott ötlet,meg blabla,meg hülyevagyokhozzá.Nekik köszönöm,tartság meg a jó kívánságaikat!
2018. nov. 3. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!