Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri valamelyiket csinálni...

Megéri valamelyiket csinálni (betterware, ebizsu) "másodállásban" tanácsadónőként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hobbként gondolkodom,egy kis pénz kiegészítésként.

Nyilván tudom,hogy nem gazdagszom meg belőle :)

De megérné? Betterware,ebizsu? Van valakinek tapasztalata vele?


2018. nov. 3. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell mérlegelni hogy van-e megfelelő mértékű kapcsolati tőkéd amit egy ilyenbe be tudsz fektetni. De én így látatlanba azt mondanám hogy nem.
2018. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

itt szerintem még a kapcsolati tőke is kevés. betterware-nek például olyan termékei vannak undorító árazással, hogy az katasztrófa :D


kb. olyan minőségű dolgokat árulnak, mint amit az ilyen szórólapos vándorvásárokban árulnak...csak ott mondjuk árulnak valami haszontalan "konyhai tartozékot" 250 Ft-ért, azt a betterware-en árulják 600 Ft-ért...és természetesen azt is odaírják, hogy minden hihetetlenül olcsó, mert amúgy 990 Ft lenne az eredeti ára...:D


gyakorlatilag ugyanolyan mlm, mint a többi...


a gyanútlan ember beleugrik, mert olyan szöveggel szédítik, hogy nem kell semmit sem vásárolni, befektetni, mégis akár 50ezer havi kiegészítés is összejöhet...:D már eleve gyanús, hogyha nem kell vásárolni, hogy ajánlja bárki is azt a terméket, hogy az jó...


utána elkezdi reklámozni, megosztani a termékeket...sikertelenül, senkinek nem fog kelleni az ultrapraktikus csillagformájú sütőforma 1500 Ft-ért, amibe semmi se ragad vagy ég meg...akkor ébred rá, hogy hát akkor marad az ajánlgatás a már ismert sablon szöveggel, hogy akár havi 50ezer Ft...úgy, hogy ő se látott idáig belőle egy fillért sem :D

2018. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

eső vagyok,


Igazából teljes mértéken a második válaszával értek egyet, csak nem akartam ennyire drasztikusan lehúzni a dolgot.

2018. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!