Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 19 évesem az állam támogat...

19 évesem az állam támogat vállalkozó nyitásakor?

Figyelt kérdés
Mert láttam hogy a 3 milliósat le zárták, viszont érettségim van, a tanfolyamra nem vettek fel amire jelentkeztem és nem sok esélyem van munkát találni, mit csináljak most? Van rá lehetőségem?

2018. nov. 14. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss, de hacsak nem valami kis zsákfaluban élsz, akkor nem értem, miért ne találnál munkát? Eladóból, árufeltöltőből, gyári munkásból, stb állandó hiány van.


Arról nem beszélve, hogy mit szeretnél vállalkozni, mihez értesz?

2018. nov. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
800 fős faluba élek, körülöttem 50 km-es körzetben 12000 fős város a legnagyobb, és az informatikában akarok, laptop telefon javítás újra telepítés, árúsítás
2018. nov. 14. 19:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem akarlak elkeseríteni, de nem sok esélyed van rá, hogy erre adjanak támogatást - városokban szinte minden 2.-ik sarkon van egy GSM bolt - a faluban meg nem tudsz megélni belőle.
2018. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ez a szakmám, én nem egy falusit akarok hanem egy országosat, persze ezt szépen fejleszteni folyamatosan, verseny képes árakon, a környéken nincs ilyen bolt
2018. nov. 14. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább hardveraprózz alkatrészárban vásárolva, erős használtként eladva szerintem!
2018. nov. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!