Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Alliexpresszről hogyan érdemes...

Alliexpresszről hogyan érdemes rendelni stb? ennyire hiteles mik a buktatók?

Figyelt kérdés
2018. nov. 15. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen buktatók? Úgy rendelsz ahogy akarsz, hiteles oldal. Maximum a kiszállítási idő ami hosszú lehet, de ott is van több lehetőség.
2018. nov. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
El kell fogadnod azt, hogy kínai szart vásárolsz, annak minden minőségi problémájával együtt. És akkor nem fogsz nagyot csalódni. De mivel az Ali is csak egy piactér, nem webshop, így eladónként változhat a megelégedettség is.
2018. nov. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eddig csak kisebb összegben rendeltem bizsut, övet, telefontokot ilyesmit. Elektronikai cikket nem mernék vásárolni.
2018. nov. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bence87 ***** válasza:
Dropshippingre gondolsz, vagy mi a probléma pontosan?
2018. nov. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én “nagy Alis” vagyok. Eddigiekben kb 80-100 forint értékben rendeltem az elmúlt 3 évben. Nekem minimális problémám volt eddig. Egyszer küldtek totál hibás terméket, írtam az eladónak aki visszautalta a pénzemet. Egyszer pedig egy csomagom eltűnt (99% hogy a Magyar Posta zrt. kezei alatt), mivel a csomagkövető jelezte hogy megérkezett a csomagom Magyarországra, onnantól pedig nyomaveszett és nem volt több csomag check.


Összességében amire figyelj:

- Olyan eladótól rendelj akinek 4-5 csillagos az értékelése

- Olyan terméket rendelj aminek sok Feedbackje van(min 300-400)

- Olvasd el a Feedbackeket, nézz képeket a megérkezett termékekről

- Ha valami gond van, mindenképp írj az eladónak üzenetet

- Ha gond esetén az aldó passzívan nem akar kárttéríteni jelentsd az Alibabának, és ők elintézik az eladót


Ha bármi kérdésed van, nyugodtan írj üzit!:)

2018. nov. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!