Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kaszinót nyithat bárki?

Kaszinót nyithat bárki?

Figyelt kérdés
Egy kaszinószerűséget szeretnék nyitni, több játékgéppel(min. 10), roulette asztallal, esetleg egy pókerasztallal...először is szeretném tuddni milyen feltételeknek kell megfelelni, továbbá mennyibe kerülnének azok a játékgépek amiket ilyen célra lehet használni(keresgéltem a neten de csak olyanokat találtam amelyek otthoni használatra szántak). Segítségetetek előre is köszönöm!

2018. nov. 17. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Ember te hol élsz? A 90-es években? Manapság Magyarországon csak Andy Vanja nyithat kaszinót. :D (nem vicc)
2018. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*Vajna
2018. nov. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Dehogy
2018. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
#1 két hete utaztam Repülőn, előttem csomagellenőrzésen egy csaj 3 fél literes bort akart felvinni a gépre, és csodalkozott hogy miért nem engedik. Vannak még emberek, akiknek fingjuk sincs az őket körülvevő világról. :)
2018. nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"csak Andy Vanja nyithat kaszinót"


Nem nyithat ő se, mert csak 5 db lehet Budapesten.

2018. nov. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5: ha akarna nyitni, akkor a kedvéért átírnák a törvényt :)


Viccet félretéve, nem adnak rá törvényi lehetőséget, le vannak már osztva a szerepek.

2018. nov. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!