Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mik azok a gépek, eszközök,...

Mik azok a gépek, eszközök, egyéb tárgyak, amiért az emberek hajlandóak fizetni azért, hogy kikölcsönözzék őket?

Figyelt kérdés
Olyan 10 és 200 ezer ft értékű dolgokra gondolok. Ja, és persze ne menjenek tönkre gyorsan a használattól.

2018. nov. 19. 02:25
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Talán jobb minőségű barkácsgépek. Például fúró vagy körfűrész egyáltalán nem kell napi szinten, a jó minőségű viszont drága megvenni.
2018. nov. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az előzőn felül még kerti gépek (láncfűrész, ágaprító).
2018. nov. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kicsit ugyan kilóg az ársávodból: utánfutó.
2018. nov. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Utánfutó, az a kisebb fajta betonkeverő amit az udvarba behúznak akár autóval is.
2018. nov. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
robotkapa, évente egyszer kell 30 m2-re, ezért nem vettem külön hanem bérlek egy napra.
2018. nov. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bence87 ***** válasza:

sok minden lehet, nyisd meg a Google Ads Kulcsszótervező eszközt, és írd be hogy kölcsönzés, kölcsönző.


Nekem hirtelen ilyenek jöttek ki:


dísznövény kölcsönzés

munkaerő kölcsönzés

nosiboo kölcsönzés

snowboard kölcsönzés

sífelszerelés kölcsönzés

növénykölcsönzés

sport autókölcsönzés

takarítógép kölcsönzés

esküvői ruha kölcsönzés

2018. nov. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
elemes állvány
2018. nov. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dekoratív fiatalember kölcsönző
2018. nov. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amiket én az utóbbi 1 évben kölcsönöztem: takarítógép, betonkeverő, nagy alulétra, síléc, sífelszerelés. De nyilván helyzetfüggő. Amikor épp esküvő előtt voltunk, akkor asztalokat, székeket, székszoknyákat, étkészletet kölcsönöztünk. Gyerek mellett bébiőrt, meg babamérleget, most építkezünk meg síelünk :)
2018. nov. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!