Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Meddig érdemes a terminál...

Meddig érdemes a terminál bizonylatait megőrizni?

Figyelt kérdés
Amit amikor fizetnek megtartok. (Az első bizonylatot.) Miután ment a pénz a számlámra utána még mi történhet?

2018. nov. 19. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Adóbevallás, ellenőrzes, sorolhatnám. Én minimum egy evig megoriznem, de nem is ertem miert nem olvasol utana... Fent van minden a Nav oldalan.
2018. nov. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem még azt mondták, hogy nem szoktak foglalkozni vele ellenőrzéskor. Jó, mondjuk nincs para, mert meg van mind. Utána olvastam azóta, csak most nyitottam és túl sok volt az új infó először.
2018. nov. 20. 06:53
 3/5 Bence87 ***** válasza:
A könyvelőd kérdezd meg! Én úgy tudom, elég sokáig meg kell őrizni, a többi számviteli bizonylattal együtt.
2018. nov. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a bankkártya-terminál bizonylatoknak bármi köze van az adóhatósághoz. Az a bankkal való elszámoláshoz kellhet.
2018. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Én is úgy tudom. Könyvelőm nem is kéri.
2018. nov. 20. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!