Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Működhet ilyen Magyarországon?

Működhet ilyen Magyarországon?

Figyelt kérdés

Működő boltunk van, édességeket, üdítőt, szeszes italokat árulunk.

Régóta akarok egy webshopot, szeszes italos, bonbon-os rengeteg webshop van. Nem tudnék és nem is akarnék velük versengeni. Arra gondoltam, hogy ilyen Candy boxokat árulnék, amiről soha nem lehet tudni milyen édesség van benne. Különböző méretben, akár ajándékba is lehet rendelni ismerősnek. Nyáron a meleg miatt csak gumicukrokat tudnék árulni, vagy olyat ami nem olvad meg, télen mehetne bele csoki is. Esetleg jótékonykodnék is, az ezekből származó bevételek 20%-át felajánlanám valamilyen szervezetnek. Van egy olyan érzésem, ha belekezdenék ez működhetne.



2018. nov. 20. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha már veszek valamit, akkor engem érdekelne, hogy mi van benne, milyen minőségű.

A gumicukrok nekem nem kellenek, főleg, ha egy komolyabb üzleti ajándékot akarok adni.

Az működhetne talán jobban, ha össze lehetne válogatni, hogy miket kérek bele, elkészítitek, kiszállítjátok. Az úgy oké. És akkor tudom miért fizettem és adtatok plusz értéket, szolgáltatást, amiért megéri így megrendelni és nem bemenni egy boltba és megvenni.

2018. nov. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Internetes vásárlásnál MINDIG pontosan tájékoztatni kell a vevőt a megvásárolni kívánt termékről és a szállítási költségről - nem állíthatod pl. váratlan kiadások elé.


Nem beszélve az internetes rendelésnél az elállási jogról - mit csinálsz, ha visszaküldi, mert Ő nem ilyenre gondolt, nem azt kapta, amire számított, stb.

2018. nov. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek a zsákbamacskaszarságok 1990-ben voltak menők, de akkor is csak 4-5 napig, majd a kutyát sem érdekelte!


Elején voltak beetetésként jó dolgok benne, majd mikor híre ment már csak gagyi szemetet tettek bele, így egy hét alatt lecsengett az egész.

2018. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem érdemes "zsákbamacskát" árulni, mert 14 napig törvény szerint indoklás nélkül visszaküldhetik és köteles vagy visszaadni a pénzt.
2018. nov. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2018. nov. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!