Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tetoválóművészként meg lehet...

Tetoválóművészként meg lehet élni?

Figyelt kérdés
Mármint, ha nyitnék egy tetováló szalont, keresnék annyit, hogy meg tudjak belőle élni? Olyanok válaszát várom, akik ezzel foglalkoznak.

2018. nov. 27. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

MILLIÓKBA kerül az indulás!

MILLIÓKBA kerül, mire neved és vele vendégköröd lesz!


Felejtős!

2018. nov. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kezdőtőkéd, ha van hatalmas tehetséged, ha van már ismeretségi köröd akkor nagyon jól meglehet élni tetoválósként. Egy jó barátom tetoválóművész. Régebben évekig otthon csinálta. Mindenből a legjobbat vette. Később elment egy szalonba és annak az alkalmazottjaként dolgozott. Nemrég nyitotta meg a saját kis üzletét. De mire eljutott idáig, mert nevet szerzett, és rengetegen járnak hozzá.
2018. nov. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek nagyon jól kereső tetoválót, de ő mar nagyon régóta csinálja, és nagyon profi. Olyat is ismerek, aki nemrég kezdte és megél belőle, de neki volt elég sok megtakarítása mielőtt belekezdett.
2018. nov. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem elég csak a pénz, dolgozz vagy 5 évet szalonban, legyen hatalmas tapasztalatod.


Mert hiába ölsz bele pénz, ha kezdő vagy, akkor senki nem megy be az üzletedbe.

2018. dec. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az szerint jönnének a kliensek, hogy mennyire vagyok kezdő vagy sem. Hanem, hogy mennyire vagyok jó. Pl: ha látnák a portfóliómat, az jobban befolyásolná őket, hogy szeretnének e tőlem tetoválást.
2018. dec. 11. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!