Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretnék egy vállakozásban...

Szeretnék egy vállakozásban részt venni. Ezt hogy keressem meg? Milyen úton?

Figyelt kérdés
Édesapám vállakozó, és szeretnék én is részese lenni egy vállalkozásnak, aminek van jövője, és érdemes. Ezt hogy tehetem meg? Ezt hívják munkának? Egy vállalkozáshoz hogy kell csatlakozni, például egy vizuáltechnikai céghez hogy tudnék csatlakozni? Csak keressem meg és aztán ahogy esik úgy puffan? :)

2018. dec. 16. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Mihez értesz?

Nekem, mint vállalkozó miért lesz jobb, ha hozzámcsapódsz?

2018. dec. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Több utat választhatsz:

- ha van szakmád és értesz is hozzá, dolgozol nekik,

- szakma és hozzáértés sem kell, ha van sok pénzed és beszállsz valahova csendestársnak. (Viszed pénzed a vállalkozásba - és részesülsz a nyereségből, ám hozzáértés hiánya miatt nem szólsz bele semmibe.)

2018. dec. 16. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozni egyszerü alkalmazottként akkor tudsz, ha van munkaerö felvétel a cégnél és te jelentkezel, és te kellesz nekik.


Ha partner akarsz lenni, az már azért nagyobb háttér kell hozzá. Elöször is fontos, hogy akar-e partnert a vállalkozó?

Ès te oda illesz-e hozzá. Nem csak szakmailag, hanem személyes, munkában is.


Van egy vállakozásom és már régóta partnert keresek. Èn speciális egyedül gyerek, baba ruhákat készítek. Olyan társat keresek aki hasonló dolgokat készít, vagy nagyon jó benne, hobbi szinten, és nem üti az én árukészletemet az övé.

DE az sem mindegy , hogy az embernek milyen a karaktere. Jelentkezett pár hónapja egy hölgy nálam, és néhányszor együtt dolgoztunk, de ennyi... A hölgy habár saját munkájával jött, még is mint egy alkalmazott viselkedett, mikor itt dolgozott elvárta, hogy mindenre én utassitsam én mondjam meg mit csináljon, pedig érthetöen megmondtam, hogy nem alkalmazottra van szükségem. Ö pl nem illik hozzám mint partner.

2018. dec. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Édesapám vállakozó, és szeretnék én is részese lenni egy vállalkozásnak,"


Én csak egy dolgot nem értek: ha édesapád vállalkozó, akkor miért nem nála kezdesz? Hiszen tőle eltanulhatod a vállalkozás csínját-bínját.

Meg aztán úgy nem lehet vállalkozáshoz csapódni, hogy még azt sem árultad el, hogy mihez értesz, van-e valamilyen képzettséged, stb.?

2018. dec. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!