Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek megéri telefon...

Szerintetek megéri telefon szereléssel foglalkoznom?

Figyelt kérdés
2018. dec. 22. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Eszembe nem jutna szerelőhöz menni a telefonommal. Ha garanciás, akkor egyértelmű, ingyen javítják. Ha meg nem, akkor a mai készülékek világában már olyan elavultnak számít, hogy nem költenék rá, hanem vennék újat.

A mostanim lassú, de én használom túl sok dologra, és kevés a memóriája. Rákerestem az edigital oldalán, hogy mik vannak. Olyan "márkák" vannak, amiknek a létezéséről sem tudtam, és jóformán fillérekért lehet már okostelefont kapni. Nem a 2000-es évek elején vagyunk.

2018. dec. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De én ezt ilyen szabad idős foglalalkozásként tervezném , sőt akarok menni okj tanfolyamra is e miatt mert érdekelnek ezek a dolgok de szeretnék hozzájuk érteni majdnem csak mint egy szak ember. Itt gondolok számítógépekre is.
2018. dec. 22. 14:49
 3/9 A kérdező kommentje:
Jah és igen jogosak érveléseid volt köztük olyan amire nem is gondoltam hogy miért ne. (De mint irtam hobbiszerü lenne a dolog, meg amugy is már rengeteg kellékem van az ilyen szerü szerelésekhez.
2018. dec. 22. 14:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Általában 2 féle telefonvásárló van:


Az egyik 40-50-ért vesz valami olcsó androiost telefonálni viberezni fényképezni meg facebookozni tudjon vele, majd 2 év gari idő után ha elromlik ismét vesz egy másik olcsóbbat.


A másik pedig a csúcskategóriás telefont veszi, de ő szintén 1-2 évente lecseréli egy új flagshipre.

Nagyon kevesen vesznek 4-5 évre telefont és elviszik javítani, főleg hogy egy új kijelző csere majdnem annyiba kerül mint egy telefon.

2018. dec. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vagy neked nem érné meg vagy a vevőnek.

A gyári szoftverekhez hogyan férsz hozzá?


Mennyi garanciát tudnál vállalni a javításokra?

2018. dec. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

Ha lesz üzleted szerintem megéri,bár én kereskedéssel is foglalkoznék, kiegészítők árusításával.

Én pl vittem már telefont szerelőhöz,meg a tesóm is. Rólam 4500ft-ot gomboltak le. Nem panaszkodtak, volt elég munkájuk. Persze ez csak egy üzlet volt egy vidéki nagyobb városban.

2018. dec. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 id. forgó csaba válasza:
nem éri meg! alig csináltatják az emberek a telefonjaikat! max kijelző vagy érintőképernyő csere. de a munkadíj nem sok csak az anyag a meló meg rizikós!
2018. dec. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem kevés pénzért olyat csinálni, amit szeret az ember, többet ér, mint kellemetlen helyen lenni sok pénzért.
2018. dec. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon szép gondolat, de amikor majd azt látod az életben, hogy az ismerősök, rokonok, barátok mind vettek egy házat meg kocsit, tengerparton nyaralnak, családjuk lesz, te meg sorra kapod a felszólítókat, esélyed sincs saját lakást venni, utazgatni, világot látni, gyereket vállalni, egy jobb helyre beülni se, na akkor majd átértékeled.

Vagy ha lesz gyereked, majd viseld el könnyek nélkül, hogy mindent meg akarsz adni neki, de semmit sem tudsz!

Hidd el, akkor majd nem lesz őszinte a mosolyod, mikor reggel batttyogsz a kis telefonjavító szaküzlet felé, hogy a hobbidnak élhess.

Nem mondom, hogy a pénz mindennél fontosabb, szó sincs erről. De ha már szűkölködtél, ha már rád talált a végrehajtó, ha éheztél már valaha, akkor ez a mondat többé nem hagyja el a szádat.

Akkor majd úgy érzed, hogy inkább bemész a multihoz minden reggel faarccal, és tojsz mindenre, bólogatsz, hogy utána a szabadidődben megtehesd, amit igazán szeretsz.

A te változatod meg az, hogy munkaidőben viszonylag kellemesen érzed magad, utána meg ki sem mozdulsz a négy fal közül, mert egy sörre sem telik a haverokkal. Hát, lehet vitatkozni, melyik éri meg jobban.

2018. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!