Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Jó üzlet indítása egy jó...

Ib21 kérdése:

Jó üzlet indítása egy jó helyen, de mi legyen az áru/szolgáltatás?

Figyelt kérdés
Van egy 70m2 -es irodam (2.emelet) egy 30 ezres városban ahol az emberek elég jó szituáltak, rengeteg a fiatal házas és gyermekes család is (átlag bér ugy kb +1500 euro/fo). Mit lehetne egy ilyen városban árulni vagy milyen szolgáltatást nyújtani (a jó ötletet köszönöm,ha pedig sikeres lesz meghálálom!)

2018. dec. 23. 21:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Csinalj piackutatast..
2018. dec. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Árulj macskaalmot
2018. dec. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

1500 euroert megmondom, de semmit se garantalok.


Inkabb ne legyel vallalkozo.


Mar most ismeretlen emberekre halgatnal?

2018. dec. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A döntés az enyém, a tanácsadás pedig mindig jól jön. Van egy dolog amihez nagyon jól értek, azt csinálom abból élünk. De nem sokára itt van a 4.forradalom, ezert diverzifikálni kell és ehhez ötletek kellenek, a végen eldöntöm hogy érdemes vagy nem, a felelelösség az enyém.
2018. dec. 23. 23:41
 5/17 anonim ***** válasza:

"átlag bér ugy kb +1500 euro/fo"


Tehát nem Magyarországon akarsz létrehozni egy vállalkozást?

Az ország és a helyi körülmények ismerete nélkül igen nehéz öteleteket adni.

Arról nem beszélve, hogy egy szolgáltatásért még-csak-csak felmegy valaki a 2.-ik emeletre - de hogy boltot nem nyitnék ott, az tuti... már ha áru alatt azt érted.

2018. dec. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem Magyarorszagon,de nagyon közel(Pozsony mellett) es a nylevet is kivaloan beszelem. Igen igazad van a 2.emel. mar nem mindenki hajlando felmenni, de én az aru esteben sem "kiflire" gondoltam hanem lehet valami komolyabbra, most pl azt elemzem van e a kozelben (a varosban) biobolt. Szemben velem van egy nagy kozepiskola is kb 400 fiatallal. Golndoltam valami "virtualis helyseg" letrehozasaval ahol a fiatalok "kijatszhassak" magukat, de nincs hozza tapaszatalatom (tudom hogy Budapesten van ilyen azt hiszem 6000forint/ora/fo)
2018. dec. 24. 09:44
 7/17 anonim ***** válasza:
Keress fel wgy könyvelőt és egy piackutató céget
2018. dec. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

- Webáruház M.o.-ra történő értékesítéssel magánszemélyeknek szlovák áfával,esetleg adathordozókra artisjus kötelezettség nélkül, vagy cégeknek eu adószámmal áfamentesen.


- Toborzó iroda, munkaerő közvetítőkkel összefogva, vagy a közeli sulihoz kapcsolódó egyéb szolgáltatás.

2018. dec. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha zenével vagy fotózással kapcsolatos vágyaid akadnak, akkor talán itt az idő beteljesíteni őket. 70m² már simán egy bentlakásos stúdió. :)


Kiadnám irodának vagy üzletnek egyébként, legalábbis meghirdetném, és rákérdeznék természetesen, hogy mire kívánják használni. Aztán lehet, hogy olyat hallanék az egyiktől, hogy inkább mégse adnám ki.


Milyen életstílusok kapósabbak arrafelé?

2018. dec. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy a zenéhez nem nagyon értek,persze hallgatom meg gitározni is tudok egy kicsit de ez nem elég. A fotózas szerintem annyira visszaszorult mivel az emberek szinte mindegyikenek okos telefonja van. Gondoltam arra is egy aut.gepet (nyomdat) beállitani amely mondjuk a telefonbol egyenesen nyomtatna fotopapirra de ehhez eleg 2 m2-es hely és fogalmam sincs hogy mekkora igeny van ma a kezzel foghato fotokra. Házassagok ritkan kötödnek (kb 40%-a a fiataloknak nalunk csak összeköltözik). Errefelé elég nagy a hajtás de azért pénz is akad jócskán. A lakásárak kb mint BP vagy kicsit még magasabbak is. A pozsonyi megye az 5. leggazdagabb az EU- ban kb 130% az átlagban, persze ez kicsit azert "jatek" a szamokkal. Csak jó minöséget szeretnék árulni/nyújtani normalis megfizetheto áron.
2018. dec. 24. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!