Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretném, ha valaki a vállalk...

Szeretném, ha valaki a vállalkozásom Facebook oldalának kezelését végezni. Mennyibe kerül ez jelenleg Magyarországon?

Figyelt kérdés
Egy néhány ezer követővel rendelkező oldalról van szó, elég lenne, ha valaki heti 2-3, releváns posztot elhelyezne, válaszolna a kommentekre és a beérkező üzenetekre. A posztoknak sem kellene különlegesnek, hosszúnak lenniük, illetve ha az üzenetekben már szakmai dolgokat kérdeznének, átvenném a beszélgetés fonalát. Előre is köszönöm!

2018. dec. 30. 12:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Én pl vállalnám. Változó mennyibe kerül ezen igények alapján 80-100 körül azért már szerintem vállalható lenne.
2018. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
@banditos, havi 80-100 ezer forintra gondolsz? :) Jelenleg cégen belül csináljuk ezt, körülbelül heti 3-4 órát igényel maximum nekünk. Tényleg ilyen magas a piaci ár?
2018. dec. 30. 12:41
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

Dehogy, csak le akar húzni!

Egy barátnőm egy felnőttoktatással foglalkozó vállalkozásnak csinálta ugyanezt, néhány poszt, levelek megválaszolása.

Néhány óráját vette csak el, de azt is részletekben.

Egy tízest kapott érte, és meg volt elégedve, még így is jól járt.


Az első válaszoló egy komplett 8 órás munkáért kapna ennyit, csak most reménykedett, hogy talál valami jól fizető, otthon végezhető melót.

Milyen jellegű a vállalkozás?

Nőt vagy férfit, időst vagy fiatalt képzelsz el?

Időm nekem is lenne, de pl. egy horgászbolt oldalát el sem vállalnám, mert nem értek hozzá.

Elsőnél ez is gyanús, hogy bármihez hozzá tud szólni?

Van egyetemista ismerősöd? Ők kellően komolyan veszik, örülnek a lehetőségnek, és ennyi szabadidejük akad.

2018. dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen oldalam, a kezelésének nagy részét a te igényeidhez is hasonlóan más végzi, ugyanígy heti pár post, kommentekre/üzenetekre válasz.

Ez az esetemben heti pár órát jelent, én egész egyszerűen felkerestem egy ismerőst, hogy vállalná-e egy kis zsebpénzért (havi 10-20e az aktivitástól függően).

Amíg nincs masszív követőbázisa az oldalnak, vagy nincs szükség community managerre aki ezen kívül mást is csinál, addig szerintem felesleges többet költeni/gondolni rá, mert pofonegyszerűen elvégezhető, alkalmankénti munka.

2018. dec. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
2-3000 Ft+ Áfa / óra szerintem reális ár
2018. dec. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Diákok , egyetemisták egyszerűsített foglalkoztatasban 750-1000 Ft nettó óraberert már sorba állnak.

Ráadásul nem csak 1 emberre hárulhat minden és rugalmas nyomonkövethető és jogilag is tiszta kevesebb ráfordítással mint egy heti 10-20 órás bejelentett alkalmazott.

2018. dec. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%

2-3000 + áfa????

Na ezen jót mosolyogtam...


Számold már ki, ez minek felel meg!

Ez egy 400-600 ezres bérhez tartozó órabér!

Magyarországon ez felsővezetői kategória!

Itt meg egy hobbi szintű segítségnyújtásról van szó, amit egy jobb képességű középiskolás lazán megcsinál!

Én nem tudom, hol élnek egyesek... vagy miért nem tudnak gondolkodni.

2018. dec. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

#7, senki nem beszélt munkabérről, ennyi egy ilyen jellegű szolgáltatás megbízási díjja. Én ennyiért vállalnám, tevékenységi körömben is benne van, cikkek (posztok) írásáról van szó ill. kvázi márkaképviseletről, ügyfélkapcsolati tevékenységről. Amihez ráadásul a saját eszközeim, áram- és internetelőfizetésem használom. És csak akkor vállalnám el, ha valami olyasmi, amivel tudok azonosulni ill. értek hozzá.


Persze fel is vehet valakit vagy egyszerűsített foglalkoztatás is létezik. És biztosíthatja a megfelelő eszközöket: internet, PC, áram, fényképezésre alkalmas eszköz, stockfotó előfizetés. De egy szolgáltatás díja és a bérköltség egész más... nem mellesleg hosszabb távon szerinted mi a jobb? Felvenni egy diákot vagy egy profit, aki felelősséget is vállal? ;)

2018. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiért vállanád, de ennyiért senki nem bíz meg.

Kereslet-kínálat! :)

2 élő példát írtunk, hogy ez mennyi. A valóságban.

A képzeletben lehet akár milliókat is kérni érte, max kinevetnek.

Áram, internet... összesen nem tesz ki szerintem 50 forintot a havi posztolás és levelekre válaszolás közben elhasznált energia vagy adatforgalom. Főleg hogy az internet fix díjú szerintem ma már mindenhol, akkor is ugyanannyit fizetsz, ha egy percet sem használod.

2018. dec. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%

#9, ki mondta, hogy nem bíznak meg ennyiért? XD

Meglepődnél ;)

2018. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!