Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes végrehajtó irodát nyitni?

Érdemes végrehajtó irodát nyitni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 7. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Rendelkezel a megfelelő képesítéssel egy végrehajtói iroda nyitásához?

[link]

2019. jan. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, de felvennék olyant aki igen
2019. jan. 7. 12:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Végrehajtó irodát nem lehet csak úgy nyitni mint egy cukrászdát. Nem vagyok cukrász, de felveszek olyan valakit aki az...

A végrehajtói helyeket Magyar Bírósági Végrehajtói Kar hírdeti meg és ezekre lehet pályázni. Aki elnyer egy helyet az nyithat ott irodát. Ha egy jogász elnyer egy végrehajtói helyet akkor max ő vesz fel téged és nem te őt.


Tavaly nyáron volt pályázat. Vagy 30 új végrehajtót neveztek ki. Ezeket már betöltötték, de álítólag idén lesznek újabb helyek.

[link]

2019. jan. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én kórházat alapítok kedden, cipész vagyok eredetileg ,de felveszek olyanokat akiknek van 2 betű a neve elött aztán csak működhet. Eredetileg saját országot akartam, de hova? Kezdjek harcolni? Minek? Érdekelne mennyi idős vagy, 16 év alatt ide nem lehet regisztrálni.


Behajtó irodát tudsz alapítani a végrehajtó kicsit más meg háát jogi személy is a behajtó meg nem.

2019. jan. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz VH irodát nyitni, aki meg tud, az hülye lesz elmenni alkalmazottnak hozzád.
2019. jan. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy hüle lenne elmenni alkalmazottnak mert nem is tudna aki megnyeri a pályázatot csak az tud ilyen kócerájt nyitni, ez ilyen törvény meg ilyenek, nem is értem..
2019. febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!