Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozásokba lehet...

Milyen vállalkozásokba lehet viszonylag kevés tőkével belevágni?

Figyelt kérdés
Már egy ideje gondolkozok azon, hogy saját vállalkozásba kezdjek. Szerintetek 2-300.000.- forinttal milyen vállalkozást lehetne kezdeni? Egy webáruházra gondoltam először is vagy egy kis büfére, ahol szendvicset, üdítőt, esetleg hamburgert lehet kapni. Mi a véleményetek? Mibe érdemes belevágni manapság viszonylag kevés pénzzel? F

2019. jan. 17. 11:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#10 Beletrafàltàl, tényleg vendéglátóztam. 🙂 Nem nagy helyre gondoltam, hanem egy kisebbre. Az alapanyag az kezdetben szerintem kijönne 20-30.000 forintból. Hűtőm van, eszközeim vannak. Szerintem max 300.000 a kezdéshez bőven elég. Utána a bevételt úgyis vissza forgatnàm. Lehet, hogy nem az évszázad ötlete, de szerintem szalag mellett állni, négykor kelni és kiszolgáltatva lenni másnak ilyen jelenlegi túlóra törvény mellett sem túl kecsegtető.
2019. jan. 17. 17:18
 12/17 anonim ***** válasza:
75%

Haccp és társai, biztonsagi adatlap bejelentő, rágcsálóirtás stb. külön engedely es működési megszerzése 65-70.000 Ft

Navos pénztárgép részletre 65.000-től

maradék

65.000 napi szintű árura elég de hipermarketeds hamburgerekkel ne is próbálkozz.A bufe beszállítóknál meg csak kartonra van és minimum rendelés 30-50.000 Ft heti kétheti terítő járattal.Pékek 1 hetes szállítóra adnak számlát azzal tudsz sakkozni de nem életbiztosítás a dolog. Napi 45-50 ezres forgalommal sikerülhet, bár ez a hely bérleti díjától rezsitől is függ.

2019. jan. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Bence87 ***** válasza:

Ezt olvasd el, tanulságos!

[link]


De több tőke kellene, mert amíg felfut a dolog, kell lenni tartaléknak is.

2019. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Utána a bevételt úgyis vissza forgatnàm."


Gondolom, ha nem akarsz hirtelen hanyatlásnak indulni! Vagy te a haszon szót keresed? Na, abból annyi kellene, hogy meg is élj, meg legyen is mit betáraznia a cégnek, hogy ne érje váratlanul, ha beüt valami.

2019. jan. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Na megnyílt már a hamburgeres?
2019. jan. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
3 nap alatt, az 5 pontos vízminta eredménye sincs meg... :-)
2019. jan. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
60%
Meg a munkaügyi pályázatot sem bírálják el neki ilyen rövid időn belül, pedig azzal kapásból nem 300.000 Ft-ot centizgetne 1 napos forgás sebességgel, hanem kaphatna mellé még 1-3 milliót.
2019. jan. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!