Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy pizzéria konyháját milyen...

Egy pizzéria konyháját milyen csempével kell csempézni?

Figyelt kérdés

egy pizzéria konyháját jó ha ezzel a csempével csemépezem: [link]


vagy csak a sima fehéret fogadják el?



2019. jan. 31. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó.


Nekem hasonló van az egyikbe, a másikba meg piros. Nem előírás a fehér szín, csak a magasság, meg a résmentesség. De ha teljesen biztosra akarsz menni, előtte kérdezd meg a területileg illetékes Nébihnél az üzletedhez tartozó szakügyintézőt, hogy Ő mit kér.


( Én lakásétterembe a vendég wcvel-kézmosóval voltam így, hogy oda kell-e pl külön személyzetis, vagy olajszállításra ott is 60 literes hordó fog e kelleni, mert az egyik megyében lévő üzletben azt engedik csak, a másikban meg nem csak azt :-) )

2019. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem eloiras a szin! Az enyemben is hasonlo van mint a linken. Meglatszik rajta a barna zsiros lerakodas. De le lehet tisztitani ugyesen. Viszontvha ujrakezdenem valamiyen vilagos barnas csempe es a fuga sotet!
2019. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A fuga színe is teljesen mindegy?
2019. jan. 31. 15:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindegy, de valóban jobb a sötét szín a koszolódás miatt.
2019. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet buta kérdés de cementel ki lehet fugázni?
2019. jan. 31. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!