Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol lehet feljelentést tenni...

Hol lehet feljelentést tenni egy étteremről?

Figyelt kérdés

Mi van akkor, ha egy pizzéria meghirdet az étlapon, szórólapon pl: 60 centis pizzát és rendre mindegyik megrendelt pizza csak 50 centis. Azt mondják, hogy a tészta összemegy a sütés közben.

Én úgy gondolom, hogy a hirdetett méretet a sült pizza méretéről kell megadni. Hiába szóltam nekik erről, még engem néztek hülyének. Azóta nem köszönnek, stb. Fekete bárány lettem.

Másik alkalommal, mikor kértünk 4-5 lepényt, akkor nekem fele méretet hoztak és azt mondták, hogy eddig is túl nagyot kaptam.

Panaszkönyvbe nem szeretnék írni, de szeretnék valahol bejelentést tenni, illetve betartani nekik viszonzásképpen.



2014. júl. 1. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Írj bele a panaszkönyvbe te gyáva!
2014. júl. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sün!! ***** válasza:
100%
Ne rendelj tőlük. Kaptam már cifra pizzákat, írtam a vendégkönyvbe, de a legnagyobb büntetés (bár nyilván pont nem érdekli őket), hogy nem rendelek onnan többet. Ennyi
2014. júl. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne rendelj tőlük többé. Minél több vendég elpártol tőlük annál nehezebb lesz fenntartani a helyet nekik. Amikor már senki nem rendel , akkor bezárhatnak végleg.
2014. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Téged ezzel megkárosítottak,fordulj a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatósághoz ( NFH )


[link]

2014. júl. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szerintem fordulj a hágai emberjogi bírósághoz
2014. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Írj be a parasztkönyvbe, ne legyél punсi.


Aztán írj a Fogyasztóvédelemnek meg a Tékozló Homárnak - utóbbitól be szoktak csinálni a szolgáltatók, mert népszerű és mindenki olvassa.

2014. júl. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!