Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi pénz kell egy villanysz...

Tele kérdése:

Mennyi pénz kell egy villanyszerelő vállalkozás beinditásához?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Végeztem az iskolával,megvan a szakma szeretnék saját vállalkozást inditani,viszont tudnom kéne hogy kb mennyit kell hozzá félretenni.Igazából eleinte csak én mennék dolgozni,esetleg egy segédmunkással ketten kisebb munkákat vállalnék el,aztán fejleszteném a vállalkozást.Most igazából csak a papirozás része érdekelne,mert a szerszám,autó már van,igaz nem nagy,de az elinduláshoz elegendőek szerintem.


2019. febr. 9. 14:47
 1/5 grafno ***** válasza:
100%
Kezdj el valahol főállásban dolgozni és ha már annyi maszek összejön, hogy nem tudsz főállásban menni akkor vágj bele.
2019. febr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötletet.Igazából nekem már van főállású munkahelyem,ahol nem is keresek rosszul,csak rengeteget dolgozunk,és igy sajna se szabadidőm,se magánéletem nincs.Ezért gondolkoztam azon,hogy ha összejön az összeg,akkor inditanék vállalkozást,és akkor azért betudom osztani az időmet.
2019. febr. 9. 18:52
 3/5 anonim válasza:
s vállalkozásod is akkor fog jól menni ha éjjel nappal csinálod
2019. febr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szakmunkás bizonyítvánnyal lehet vállalkozóként villanyt szerelni?


Nem kell hozzá mestervizsga?

2019. márc. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Persze, lehet!
2019. ápr. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!