Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Büfé nyitáshoz mire van...

Büfé nyitáshoz mire van szükség (suli, munkahelyi, akár utcai, ha létezik ilyen)?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra; érettségi? Bolti eladó? Boltvezetői? Vendéglátásszervező? Meg esetleg az engedélyek is érdekelnének. :) (hivataltól, sulitól, centrumtól, navtól, antsz-től stb:D).

2019. febr. 11. 21:35
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Havi 150-200 alkalmazott nélkül? >< én azt hittem havi 300-400 haszon is összehozható egy 500 fős suliban :( Köszi a választ ><
2019. febr. 16. 10:03
 22/24 anonim ***** válasza:

Ez helytől,-a már emlitett előkészítők 5% áfa feltételeitől, meglététől, vagy hiányától ebből adódóan az árképzéstől is függ.


Minél magasabb az Elàbé és minél árérzékenyebb a vásárlói kör, annál kisebb a haszon.


Igen, sokan itt buknak be. Magas áron akarnak árulni és végül kevesebbet adnak el,kisebb lez az árbevétel ( ahogy a pékárús esete is volt ) ezáltal kisebb bevételt generálnak a tervhez képest és végül visszaadják. Ezért kell minimalizálni a költségeket, több bevételt elérni, alacsonyabb árakkal és stabilan működni, fejlődni azonos jövedelmezőség mellett.

Viszint éven belul megterul a betuhazas és nem zársz veszteséggel egy évet sem.


Ezért is mondtam, a részleteken múlik minden. 😊

2019. febr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Ó vágom. :D Hát végülis annyit meglehet keresni mint egy kezdő munkahelyen! És így magadnak dolgozol, a magad főnöke vagy... :D Bár ha alkalmaznék valakit, az nem tudom mennyire érné meg... 200 ezer forint havi haszonnal... maximum ha maradna 50 ezer forint nem?:D Az nem annyira buli... :D Persze ha több büfém lenne 2-3 akkor már az sem lenne rossz hogy a 2 büféből havi 50-50, vagy picit több bejönne + ahol én vagyok ott mondjuk 150-200+:D
2019. febr. 16. 11:36
 24/24 anonim ***** válasza:
Igen... igy valahogy. 😊
2019. febr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!