Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szellemi értéket szeretnék...

Szellemi értéket szeretnék eladni, milyen stratégia van erre?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó csapatot alapítottam meg, foglalkozásunk az animék szinkronizálása.

Mivel nyílván semmi sincs ingyen, így ez sem, így kérnénk apró minumum 500ft-os támogatást az emberektől részenként.


Ezt a tervet hogyan támogathatom?



#anime #szinkron eladó
2019. febr. 18. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Patreon oldal
2019. febr. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
78%
Még mindig nem mondtál le róla?
2019. febr. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Uncsi már. Hány kérdésen keresztül írod még ki ezt a szerencsétlenkedést?
2019. febr. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%

Szerintem meg nem unalmas.

Kitartást!

2019. febr. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Olyan, hogy kezdetnek megszerzed a jogot a szinkronizálásra a VALÓDI tulajtól. Egyébkét semmi jogod pénzt kérni azért amit MÁS tulajdonával csinálsz.
2019. febr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 TappancsMancs ***** válasza:
63%
Én azt nem értem milyen eberektől kérnél pénzt? Egy szinkront ugye el lehet adni, ez oké, csak mi ez az 500 Ft? Mondhatnád kicsit bővebben.
2019. febr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Ahogy az első leírta: Patreon, kezdő alkotóknak (vagy alkotócsapatoknak) lett kitalálva.
2019. febr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
84%
Elég komoly jogi bonyodalmakba keveredhetsz, ha egy stúdió munkáját árulod, mégha szinkronosan is. Először meg kell szerezned a jogokat az eredeti alkotóktól, ami nem két fillér (ez az egyik oka, hogy magyar csatornák nem nagyon sugároznak animéket). Ha mindenképp csinálni szeretnéd, akkor ahogy fentebb említették Patreon lehet egy megoldás, de csak óvatosan.
2019. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A probléma ott kezdődik, hogy te MÁS szellemi termékét akarod sajátodként eladni.
2019. febr. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!