Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mondanátok néhány olyan...

Mondanátok néhány olyan tőzsdei kereskedőt, akik pénzért adnak el stratégiákat?

Figyelt kérdés
Már körülbelül fél éve tanulok tőzsdézni többféle könyvből, s szeretném még bővíteni a tudásomat. Ezért is szeretnék mások stratégiájához hozzájutni. Melyek felhasználását később jó dologra fordítanék. Már mostanság is van befektetőm, s bizony elég szép profitot értem el így is, ennek nagyon is örülök, hogy másnak is tudok pénzt keresni. No meg szeretek tanulni, olvasni újdonságokat, amely a tőzsdével kapcsolatos.

2019. jan. 4. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

mivel a címkék közé a forexet is beírtad, nem tudom konkrétan tőzsdére gondolsz-e vagy forexre.

én forexes oktatót-stratégiát tudok ajánlani, nem magyarok (azon kívül, hogy egy éve előfizetőjök vagyok semmi közöm hozzájuk), viszont az egyik legjobb és legmegbízhatóbb társaság (konkrétan zsenik).

komplett stratégiát, illetve rendszert is kínálnak (elég drága, én még nem is vettem meg, de azt látom, hogy megérné), meg signal service is van előfizetésért.

ha érdekelnek, elküldöm az oldalt.

2019. jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Leírod nyílvánosan, hogy fél év után illegálisan végzel portfóliókezelést? MNB vadászik a hozzád hasonlókra. :)

[link]

2019. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ezek az emberek pont abból gazdagodnak meg, hogy elhitetik a többi emberrel, hogy tudnak valami extrát a tőzsdén való kereskedésről és a hülyék pedig megveszik a könyveiket, elmennek az előadásaikra, amiből f0ssá keresik magukat ezek a kamuzók :D
2019. febr. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!