Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mik a teendőim ahhoz, ha...

Syngonium kérdése:

Mik a teendőim ahhoz, ha saját grafikáimmal ellátott bögréket, táskákat és hasonlókat szeretnék árulni?

Figyelt kérdés
Mi ennek a menete? Egyáltalán van-e erre kereslet szerintetek? Kell-e hozzá vállalkozást indítani, vagy valami ehhez hasonlót? Meska oldalon érdemes próbálkozni? Kell adózni utána? Stb... Ha van tapasztalatod az ilyesmiben, mindenféle részlet érdekel! Köszönöm :)

2019. márc. 21. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Adózni természetesen kell.


Sok lehetőslg van, a legköltségesebb, de hosszú távon a legtöbb profitot hozó üzlet, ha saját magad nyomtatod rá, ehhez úgy kellenek gépek, így ezáltal több millió ft tőke.


A másik lehetőség, hogy legyártatsz egy erre szakosodott céggel x darsbot, majd saját magad eladod.


A legutolsó lehetőség, hogy a nagyobb ajándéktárgy boltoknál van olyan lehetőslg, hogy saját shopot nyitsz. Így te csak megtervezed a terméket és a linken keresztül meghirdeted. Viszont a megrendelést mem neked kell teljesítened, hanem mindent az adott cég intéz. Ezeknél pedig be tudod állítani, hogy konkrltan mennyi jutalékot kérsz érte.

2019. márc. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
cafepress.com
2019. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#1

Pontosan melyik helyen van aolyan hogy egy meglévő üzletben alakítasz ki mégegyet?

2019. márc. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3# pl.: [link]
2019. márc. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Köszi!
2019. márc. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utánanéztem, hogyan működik a pólómánia, és szimpatikus lenne a dolog. Addig érthető is, hogy ha magánszemélyként szeretnék a partnerük lenni, akkor a jutalékból levonják az áfát és mindenféle adót. Így a rendes összegnek kb 54%-át kapom meg, szóval legális. Csak az az egy nem világos nekem, hogy miért van az, hogy 1750 Ft-ot lehet kikérni per nap. És ha jól értelmeztem, ez a bruttó, tehát még ebből vonódnak le a dolgok, vagyis ez azt jelenti, hogy naponta kb 900 Ft, azaz ha havonta vennék ki pénzt, akkor maximum kb 27-28000 Ft-ot utalnának csak. Nem értem, hogy mi van olyankor, ha egyébként több pénz gyűlne össze, ha esetleg beindulna az üzlet és sok mintát és terméket adnék el, és mondjuk például nettó 55000 Ft jönne össze egy hónap alatt (tehát úgy, hogy már lejött róla minden adó) Szóval ilyenkor is csak a 27000-et adnák ki? Mi van a maradékkal? Azzal mi történik? :D
2019. márc. 25. 14:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezeket hol találtad?
2019. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor a maradék az megy a pólómániának!Meg van szabva hogy nekik mi éri meg és mi az ami csábító az embereknek!Mert a legtöbb embernek 30ezerért megéri egy pár mintát tervezni!De ezeket nem nagyon veszik egyébként!Örülj ha a hó végén összejön az 5ezer!
2019. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez nem túl bíztató. :D Akkor már inkább csinálok egy saját vállalkozást, jobban járok hosszútávon... Amúgy az oldalukon olvastam a szerződési feltételeknél vagy valami ilyesmiben, vannak ezek a szövegek, amiket be kell pipálni, hogy elolvastam és elfogadom, na abban volt egy ilyen rész...
2019. márc. 26. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!