Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Magyarországon már tényleg...

Magyarországon már tényleg nem lehet megélni semmiből?

Figyelt kérdés
Azt mondják sokan,akinek esze van az lelép külföldre,mert ott jobb sokkal.

2019. ápr. 24. 02:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
49%
#1 megint. Szoftvermérnök. A pecó persze bérelt. Itt senki sem vesz saját ingatlant, csak ha üzletelni akar vele. Amúgy igen, felhõkarcoló a belvárosban. Portaszolgálat, konditerem, mosoda, uszoda, szauna. Az egész úgy néz ki, mint egy szálloda. Otthon ilyen nincs is, vagy ha van, hát nem sokan engedhetik meg maguknak.
2019. ápr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, mi mérnökök vagyunk mindketten a férjemmel, de mindig megmosolygom az ilyen jellegű kérdésekhez érkező válaszokat.

Itthon dolgozunk, ahogy a barátaink többsége is. Nekem sokat jelent, hogy a közelben vannak ők és a családom is. Minden hétvégén közös programokat szervezünk, együtt lógunk. Van egy lakásunk, amire a bevételünkhöz képest aprópénzt fizetünk hiteltörlesztésként és a maradékból kényelmesen megélünk, tudunk félretenni.

1000 km-rel arrébb lehet, hogy fejenként keresnénk annyit, mint amennyit itthon ketten összesen, de csupán csak a több pénz ténye nem hajt. Nem mondom, hogy mindennel elégedett vagyok itthon, mert nyilván nagyon sok mindennel nem, de mi elvagyunk és azt gondolom nincs okunk panaszra, ha végig nézünk az életünkön.

2019. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

# 12


Csak én nem mérnök vagyok,csak egy átlag ember.

2019. ápr. 24. 13:05
 14/25 anonim válasza:

Tényleg, most nézem, nem rossz helyen vagy. Mondjuk a magyar tízemeleteseknél magasabbról szemlélni a világot már mondhatni panorámásnak.


Benefits » Heating, Hot Water, Hydro, and Central A/C included » Balcony » 24/7 doorman » Renovated pool, gym, sauna and laundry room » Indoor parking 2021 Atwater is an elegant residential building, located in downtown Montreal (adjacent to Westmount).


Mennyi a bérleti díj nagyjából?

2019. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nem abban lakom, de nincs messze. :) 1065 dollár tokkal-vonóval, rezsivel. Az internetet külön kellett rendelni, az még 40 havonta.
2019. ápr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
#13, én is elég átlagos vagyok.
2019. ápr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:

1065? az nem vészes, ha jól gondolom, igaz nem tudom mennyi idő alatt lehet megkeresni.


azt a hangulatos képet halloween környékén, abban az egyirányú utcában, egy FORD Mustang parkol a képen nézve jobb oldalt, azt hol lőtted?

2019. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

# 16


Te most a mérnök válaszoló vagy vagy egy új hozzászóló?

2019. ápr. 24. 23:10
 19/25 anonim ***** válasza:
12 vagyok. Nem én válaszoltam. Ugyanakkor mi is eléggé átlag embereknek tartjuk magunkat szakma ide vagy oda. :)
2019. ápr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

# 19


Csak nekem az a baj én átlag átlag ember vagyok,nincs piszok jó szakmám sajnos.

2019. ápr. 25. 00:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!