Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretnék egy olyan üzletet...

Szeretnék egy olyan üzletet nyitni egy megyeszékhelyen, ahol csak és kizárólag magyar kézművesek termékeit forgalmaznám. Mennyi összegből tudom ezt megvalósítani? Ha van ilyen jellegű üzleted, segítesz nekem? Mennyibe kerülne az árukészlet, kb?

Figyelt kérdés
Amire gondolok: cserepek, bőrtárgyak, ékszerek, üvegek, magyar zászlók, jelvények, ruhák, esetleg még pálinka. Hol tudok beszállítókat felkutatni. Egy-két levelet már elküldtem egy - a neten találtam kézműveseket - de senki nem válaszolt arra, hogyan tudnék tőlük vásárolni.
2010. júl. 6. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Hagyj fel vele, teljes mértékben döglött ötlet!
2010. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sok a kidobandó pénzed? nincs mindig turistaszezon, a magyarok meg kajára költenek inkább
2010. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó ötlet, nagyon alacsony a kereslet a kézművestermékekre. Maximum ilyen ajándékként, szuvenírként szokták ezeket venni, de belföldre egyre kevesebb turista van, mindenki külföldre megy...Sok idegességet spórolsz meg ha nem vágsz bele...
2010. júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én nem is igazán szuvenir termékekre gondoltam, hanem minőségi termékekre! De valószínűleg igazatok van.
2010. júl. 6. 12:51
 5/10 anonim ***** válasza:

ha tiéd a 3mrd-os lottónyeremény akkor OK.

másképp felejtsd le

2010. júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha ezeket kiegészítésként forgalmaznád és egy magyar gazdák boltját csinálnál, akár online is? Magyar mezőgazdasági termékekkel, zöldség, gyümölcs, olcsóbban, mint bárhol máshol, házhoz szállítással is akár.

Csak küldj linket, ha megcsinálod...

2010. júl. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egy ilyen magyar cuccos bolt van a déli pu.-n
2010. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De akkor mit javasoltok, mihez kezdjek kb. 4 MFt-tal. Ami nem sok, de nem is kevés. Elvégeztem a boltvezetői tanfolyamot, nagyon szeretnék egy boltot nyitni, de akkor mit. Tudtok ötletelni?
2010. júl. 6. 22:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Márkaképviselet.

Nálunk pl. nincs Sariana üzlet, vagy éppen most nyílt Mona Lisa üzlet.

Nézd meg mi nincs, keresd meg a céget.

Vagy franchise-ot is vehetsz, bár ennyiből nem valószínű, hogy futja.

Ha már magyar, akkor magyar zöldséges, nem nagybaniról beszerzett, hanem gazdától vásárolt cuccal.

2010. júl. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4 millából elég fain üzletet tudnék...
2010. júl. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!