Masszázs legálisan?

Figyelt kérdés
1.5 éve végeztem el a welnnes 5in1 és a svédmasszázs tanfolyamot. Szeretnék dolgozni benne. Van egy heti 40 oras alasom. Igy a masszazs csak masod alas lenne ahogy szamoltam 15-20 e ft bevételem lenne. Adószámos magánszemélyként végezhetem?
2019. máj. 15. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem végezheted. Erre mindenképpen vállalkozást kell csinálni. Az általad elmondottakból, egy sima SZJA-s másodállású vállalkozás lenne az ideális. Egy ügyes könyvelővel ekkora bevétel mellett simán ki lehet hozni nulla adóra éves szinten.
2019. máj. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
KATA. Az lesz erre a jó forma.
2019. máj. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Igen, nyilván a KATA :D A havi 15-20 ezer bevételéből ki is fizethet havi 25 ezret a KATÁra. Remek tanács :D
2019. máj. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

3.-nak.


Más megoldás nincs. A többi formában még több a fizetni való.


Vagy az, vagy feketén nyomja, vagy sehogy.

2019. máj. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne szórakozzunk már...hogy lenne már jó erre a kata? Több az adó, mint a bevétel. Ne vicceljünk már. Másodállású SZJA-s vállalkozóként, nem kell járulékot fizetnie maga után, ezen kívül az eredményéből tud költségelni. És hipp-hopp, gyakorlatilag nincs is adó. Ne szólj hozzá olyanhoz, amihez nem értesz kérlek.
2019. máj. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

5.-nek.


Rendben!


Kérdezőnek.


Azért egy könyvelővel matekozzátok ezt át, nehogy meglepődj.



Egy adótanácsadó.

2019. máj. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Előző, annyira buta vagy, legalább ne szólalnál meg!

Minek irkálsz hülyeséget, ha ennyire nem értesz hozzá?

FŐÁLLÁSA VAN! Nem kell járulékokat fizetnie. Nem éri meg neki a KATA! Az 1-es és 5-ös jól írja.

Te meg akkor vagy adótanácsadó előző, amikor én a 124 kilómmal topmodell a Victorias Secret bemutatón.

2019. máj. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Adótanácsadó, jó vicc :) Ha ilyen tanácsokat osztogatsz, akkor nagyon sajnálom a nem létező ügyfeleidet :)


Kedves kérdező, hidd el, amit írtam, másodállású SZJA-s EV-ként nem kell járulékot fizetned, az éves adót nulla közelire ki lehet hozni.


Üdv, egy mérlegképes könyvelő :)

2019. máj. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%

Komolyan havi 15-20e ftert vállalkozást csinálni ?

Ezért felkelni se érdemes ,

2019. máj. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Másodállású szja forgasd vissza fejlesztésbe ( eszközök, munkaerő , telephely, stb. ) a bevételed, minimális plusszal, vállalkozói osztalékkal zárva az éveket és ne legyen kivéted első 2-3 évben. Azután leváltod a munkahelyed is idővel főállásban tárgyi eszközökkel tisztán apporttal kft-be is akár, több alkalmazottal nem havi 20e bevételekért.


+ Kerüld az ilyen "adótanácsadókat", pláne ha még 50 ezer ipa-t is rád sózna :-)

2019. máj. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!