Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás

A kérdés

Tanári diploma nélkül korrepetálást vállalhatok?

Tanár szakos hallgató vagyok és szeretnék egy kis havi jövedelmet. Egyéni vállalkozó vagyok már egy ideje, csak nem tudom, hogy a korrepetálás tevékenységet diploma nélkül végezhetem-e. Aki tud erről bármit, kérem írja meg.

máj. 15. 17:23  Privát üzenet  

A válasz
Igen lehet korrepetálni

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont tegnapelőtt 22:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek valaki lehet milliárdos diploma nélkül?
Indíthatok nyelvtanfolyamot tanári diploma nélkül?
Diploma vagy egyéb végzettségek nélkül is lehet kávézót nyitni? Vagy mi kell hozzá?
Ha tanári diploma nélkül oktatok privátban angolt és KATA-val adózok akkor a NAV büntethet?
Gyógyszertár nyitás lehetséges?
Nyelveket hogyan taníthatok diploma nélkül?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Saját vállalkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!