Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell ahoz hogy saját állat...

Mi kell ahoz hogy saját állat hotelem legyen? Kertesházban lakok elég nagy kert van hozzá ugy hogy hely az lenne bőven csak nem tudom mi kell hozzá engedélyek stb.

Figyelt kérdés

#állat #állat hotel
2019. máj. 30. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk először legyél minimum 18 éves.
2019. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnek mindösszesen 12 szobás hotelja van.

4 csillagos boutique jellegű

Étterem + úszómedence a hegyi környezetben.


Neki konkrétan 3 saját ingatlant kellett eladni illetve 1 banki hitelt felvennie hogy egy meglévő 80as években épült épületet átalakítson a kor színvonalának megfelelően.

2019. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat egyébként 19 vagyok de szerintem azért egy kis állat hotel nem fáj ennyibe mint egy emberi :D
2019. máj. 31. 00:40
 4/11 anonim ***** válasza:

Egy kertes házban max panziót tudsz kialakítani: a hotel szó teljesen mást takar...

Egy állathotelben minden kutyának, macskának külön szobája kellene, hogy legyen, melegben légkondi, játékok, különleges kiszolgálás, stb

2019. máj. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezekkel tisztában vagyok, csak akkor nm hotelt hanem panziót, azt rosszul tudtam,de én igazábol arra vagyok kíváncsi hogy kellenek-e engedélyek és ha igen akkor milyenek kellenek,és nm csak kutyát,macskát szeretnék fogadni hanem más egyéb állatokat is kis és nagy emlősöket és hüllőket.
2019. máj. 31. 10:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Tudod ugye, hogy vállalkozói/cég is kell hozzá, nem csak ezernyi engedély?
2019. máj. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ok, akkor kezdjük az elejéről:

"elég nagy kert van hozzá"


Mekkora az az elég nagy? Hány nm?

Mennyi pénzed van kennelek kialakítására, berendezésére, állatorvosra, adózásra, stb?


Amíg ezeket nem tisztázzuk, addig felesleges engedélyekről beszélni.

2019. máj. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem elhanyagolandó szempont az sem, hogy hol van ez a kertes ház?

Vidéki, 300 fős településen vagy egy kisvárosban, ahol IGÉNY is lenne rá.


Kiszámoltad már, mennyibe kerül 1 nap pl. egy kutya élelmezése?

2019. máj. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pénzes vagyok,vagyis inkább a családom az, ugy hogy a pénz nm számít mennyi kb. 1000nm-nyi helyem van,amúgy egy faluban lakok egy elég nagy faluban ahol 300-nál sokkal de sokkal több lakos van és igen lenne rá igény mert itt is sok olyan lakik akinek vmilyen állatkája van és mindig megy kissebb nagyobb nyaralásokra.
2019. máj. 31. 14:56
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Na, a gazdag kislány szórakozni akar, ahelyett, hogy valami értelmes dolgot csinálni :D Szólj Apunak, ő majd elintéz mindent szerintem.
2019. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!