Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi pénz kell ahhoz hogy...

Adax988 kérdése:

Mennyi pénz kell ahhoz hogy egy vállalkozást (büfékocsi) el lehessen inditani?

Figyelt kérdés
Üdv! Sokat gondolkodtam azon hogy mit lehetne kezdeni ezzel az élettel... Úgy gondolom nem csak annyiból kellene álljon hogy elmész dolgozni, feladod a számlákat és kezdödik ez a ciklus elöröl. Sikerült külföldön pár hónapot dolgoznom. Ezalatt arra jutottam hogy soha többé nem akarom hogy legyen egy fönök felettem. Amiért dolgozok azt magaménak akarom tudni. Igy abból amit kerestem nem buliztam, nem vettem hülyeségeket, hanem vettem egy felszerelt büfékocsit. itthon a munkaügyin keresztül lehet támogatást igényelni vállalkozáshoz, ha legalább 3 hónapig regisztrálva vagy. Az adózást a kata alapján menne. A lényeg amiért hozzátok furdulok hogy a következöre választ kapjak: Borsodban egy büfékocsis vállalkozáshoz mennyi pénzre van szükség hogy minden papir meglegyen ahhoz hogy elindulhasson a vállalkozás?

2019. jún. 5. 19:45
 1/4 anonim válasza:
56%
Szia. Én índitottam, 1 éve egy büfékocsit, ami egy középiskola és egyetem elött ál. Ha jó helyre jó áron szerzel helyfoglalási engedélyt, akkor megéri. A kocsi megvan, de mi van bent? Fel van matricázva a hütő? És a fahyasztó? Pld. Készételek ... fok között? Ha ez mind megvan már nem kell semmi berendezés a kezdő áruk kb 70-150 e ft lessz. A helydíjnál ha hosszutávra kötsz olcsóbb. És akkor ántsz, állategészségügy, munkahelyi kockázatelemzés, kémiai kockázatbecslés, rágcsálóirtás, tűzvédelem stb. Szerintem max 1 millio ft hogy megvan a kocsid
2019. jún. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! A hely az igazából nem probléma mert vidéki vagyok és az önkormányzatoknál vannak ismerösök itt a környéken.

Van benne hütö ami fagyasztó 2 az 1 ben. Mosogató / kézmosó / tartály a mosogató alatt, 2 oldalt pult stb stb. Matricát nem látok semmin, viszont ezzel a kocsival már dolgoztak mások. Telefonon beszéltem az elözö tulajjal. Csak lángos / hotdog / hamburger lenne. Szóval kész ételt nem tárolnék csak alapanyagot. Nem akarok semmi olyan ételt amihez mondjuk tojás kell.

Az elözö tulajtól maradt meg pár papir.

Érintésvédelmi / HACCP rovar és rágcsálóirtási napló / A baz megyei kormányhivataltól meleg hideg étel forgalomba hozatalát engedélyezték / rágcsálóirtási térkép... Ha azt mondod 1 milla körül van mindent elintézni akkor sajnos nem lesz ebböl egyhamar semmi :S Az éven tuti nem.

2019. jún. 6. 09:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem rossz a büfékocsi, ha egy munkahellyel hasonlítod össze, amikor a főnök ott áll mögötted ostorral.


Csakhogy, robot egyik is, másik is. Viszonylag nagy befektetés, s bevételed csak akkor van, ha folyton ott vagy.


A rendelkezésre álló tőkéddel sokkal érdemesebb megkeresni a legjobb network marketing céget, ami kishazánkban elérhető, s csatlakozni. Igazán tőke sem kell hozzá feltétlenül, mert nagyjából 30e Ft-ból elindítható egy komoly karrier.


Ha sokkal gyorsabb, profibb indulást szeretnél, akkor beleteszel 160-200e Ft-ot, s máris helyzeti előnyben vagy.


Az így befolyó jövedelem összehasonlíthatatlanul jobb, mint bármilyen büfékocsi jövedelme.


Elit munka, teljes kötetlenség, megváltásnyi pénz, rengeteg szabadidő, amit a barátaid társaságában tudsz eltölteni.


Aztán, ha tetszik a büfékocsi-dolog, később azt is megvalósíthatod, de akkor már nem neked kell benne robotolnod, hanem alkalmazottakkal megoldható. Csak ha már belekóstolsz a valódi életbe, akkor nem fogsz vágyni egy büfékocsira. Visszalépés fogod érezni.

2019. jún. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedden van találkám egy könyvelövel. Vele mindent megbeszélünk, és ha úgy alakul leirom hogy mit mondott.
2019. jún. 9. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!