Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Idosgondozás - Sok cikket...

Idosgondozás - Sok cikket lehet olvasni hogy szürke zóna. Hogyan lehet legálisan magánlakást kialakitani idpsgondozasra?

Figyelt kérdés

Az embertelen környezetben tartott emberek esetében oké, értem. De ha korrekten, idősotthoni szinten, dokumentációval, legálisan vannak az idősek gondozva, úgy bele tudnak a hatóságok kötni?

Milyen szerződés lehetséges?

Kit lenne érdemes keresni ez ügyben? Lehet állásfoglalást kérni valamilyen szervtől? Ha igen melyiktől? Melyik törvények vonatkoznak ide?

A választ előre is köszönöm



2019. jún. 15. 19:20
 1/2 anonim válasza:

Nem vagyok jártas ebben de esetleg az nem megoldható, hogy ha van pl egy plusz szobád kertesházban akkor ha valaki ilyen szolgáltatást igényel bérleti szerződést köss vele arra a szobára s megegyezd vele, hogy x összegért intézed a számlákat, lakas plusz oda figyelsz rea?

Jó ez alapszinten, ha bele bonyolodik az ember akkor persze bonyolultabb de hátha támpontnak elég!

2019. jún. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A két fél közötti megállapodás szerint megoldható kell, hogy legyen mint ahogy az első írta. Jogász persze sajna nem vagyok, ezért nem tudom hivatalos formában pontosan hogyan kell tenni.
2019. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!