Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek milyen webshop...

Szerintetek milyen webshop szegmensben nincs még telitve a piac?

Figyelt kérdés

A kérdést úgy is feltehetném: ha lenne elegendő tőke, tudás a birtokotokban és elegendő ambíció, akkor milyen jellegű webshopot indítanátok be, amely meg is térül?


A következő hónapokban szeretném az elso vállalkozásom, egy webshop alap gondolatait lefektetni, a tudás, tőke és logisztikai kivitelezés mind pipa. Az egyetlen gondom a termék az az a profil.


Természetesen jó marketinggel lehetne egy 128. Telefon kiegészítős webshoppot is csinálni, de inkább olyan piacra lépnék be, ahol vagy kevés a versenyző vagy egyedi a szemlélet.


Szerintem ugy lehet hosszútávon profitot elérni, ha sokat fektetsz marketingbe vagy ha olyan profilu a shoppod, hogy visszatérő vásárlókat eredményezzen. Ehhez hasonló termékeken gondolkozom, de egyelőre semmi áttörő ötletem nincs arra, amit boltban megvesz az ember, es weben is értékesíteni lehetne sikerrel.


Gondolkoztam külföldi export szezonális cikkek eladásán is, ahol egy alap termék paletta mellett, mindig szezonális ajándék termékeket arulnek, de ebben sem látom az átütő koncepciót.


Kíváncsi lennék a véleményetekre, ha tehetnétek, ti milyen profilu webshoppot indítanátok?


2019. jún. 25. 21:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az 58% az őszinteségem miatt van te proli. Az éves fizetésed kirázom a mellényzsebedből
2019. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én nem tudom ki mit váalszolt, viszont elmondok neked valamit. Tök miindegy mit árul az ember valami hiper szuper webshopon, a lényeg az hogy változatos legyen. Sok váalsztási lehetőség és ne csak egy adott termékcsoport.

A másik az hogy ne egy webshopot csinálja hanem csinálj 10-15t mondjuk , amit még egyedül fent lehet tartani kezelni.

És hogy miért? Mert átlagban ha külföldieknek értékesít valaki valamit, van egy webshop, az biztosan hoz havi napi 10 ezer forintot, ha változatos termékek vannak rajtva. Na most napi 10 ezer/webshop. Akkor 10 webshp/ napi 100 ezer haszon.

Sokan élnek ebből leadozol havi 600-700 ezret vagy én nem tudom mennyit, akkor is marad jóesetben havi 2 millió forintod.

És ez ki van számolva, meg be van bizonyítva hogy külföldiek ha jó termékeket árulsz mindig lesz naponta legalább 1-2 aki fog vásárolni, persze eleinte bele kell ölni a 10 webshopba marketing költséget de kb. 1 millióból már meglehet csinálni, aztán jön a pénz.:)

2019. jún. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!