Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Webáruházra van szükségem,...

Webáruházra van szükségem, vagy weboldalra?

Figyelt kérdés
Egy ötletem szeretném megvalósítani, lényege, hogy a vevőt, és az eladót összekötném, saját terméket nem állítanék elő, és nem árulnék semmit.

2019. jún. 26. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre ezer oldal van már. Jófogás, Vatera, Ebay, Aliexpress...
2019. jún. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

árukereső.


És ebből neked hogy lesz pénzed?

2019. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na.a jobb karom ráraktam volna arra,hogy ez lesz az első komment.
2019. jún. 26. 15:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyet ne akarj, ebben már nincs biznisz, legalábbis újaknak nagyon nehezen.

Kínából kapásból ott van a Gearbest, Aliexpress, Wish, ott az Ebay ami nem kínai de tele van olcsó kínai cuccokkal. Aztán persze magyarból is, árukereső, vatera, jófogás, plusz a Facebook marketplace része. Mit mást tudnál nyújtani, mint ezek a már meglévő, bejáratott oldalak? Ha valami forradalmian új dolog jutott eszedbe, (ami a többi néhányezer embernek nem jutott eddig eszébe akik a fent leírt cégeknél dolgoznak) akkor vágj bele, de amúgy nincs értelme csinálni egy huszonnyolcadik vatera jellegű oldalt.

2019. jún. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó ötlet, de csak réspiacon. Például a helyi termelőket összekötni a helyi vevőkkel. Vagy például ahogy a kézműveseknél ott van a Meska.hu.


Nem rossz az ötlet (bár nem is új), de nem kell elvetni azonnal, végig kell gondolni. Egy ötödik árukeresőt/vaterát/jófogást stb. megcsinálni szerintem (már) nem érdemes.

2019. jún. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az oldal tartalma új, ilyen még nincs.Működését tekintve nagyon hasolnó lenne a jófogáshoz, és a többi 28 ilyen oldalhoz, de nem mindennel foglalkozna,hanem egy bizonyos termékkörrel.Hogy megérthető legyen, ilyenkor mindig autóalkatrészt említem, DE NEM AZ.Csak egy bizonyos témakörrel foglalkozna.
2019. jún. 27. 13:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ez a bizonyos termékkör nem megy a Vaterán, vagy annyira speciális, hogy előnyesebb volna a te megoldásodat használni helyette, akkor megér egy próbát.
2019. jún. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!