Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Lenne egy kérdésem amit nem...

Lenne egy kérdésem amit nem igazán értek. Az IQ Option nevű tőzsdézéssel kapcsolatos weboldalra regisztráltam és most így utólag miután rendes pénzel elkezdtem ott ténykedni megfordult a fejembe hogy adózni kell-e utána?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem amit nem igazán értek.

Az IQ Option nevű tőzsdézéssel kapcsolatos weboldalra regisztráltam és most így utólag miután rendes pénzel elkezdtem ott ténykedni megfordult a fejembe hogy adózni kell-e utána?

mivel mindenhol keresgéltem de sehol nem találtam semmi olyan részletet hogy hol és hogyan vagy hogy kell-e adózni utána és most egy kicsit ideges lettem.


Tegnap kezdtem el rendes pénzbe.



2017. ápr. 27. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Teljesen mindegy, mert úgy sem lesz bevételed belőle. Max 2 hetet adok, és kinullázod az egyenleged 😀
2017. ápr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát 10 dollarból most 51 dollárom van majd kiderül mi lesz de tisztába akarok lenni az adózásos oldalával.

És örülnék neki ha választ kapnék.

2017. ápr. 27. 16:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nevű oldalra élből nem regisztrálnék, nem hogy az email címem de a születési dátumom, sőt a nyelvem sem adnám meg.
2017. ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként természetesen kell adózni utána, ha a keresőbe bepötyögöd a kis ujjaiddal a "tőzsde" és "adózás" kulcsszavakat mindenféle okosságot fog rád zúdítani.
2017. ápr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, csak, hogy a bináris opció nem tőzsdézés :) Szerencsejáték.
2017. ápr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

felcsutiolimpia


Utána jártam és olvasgattam sok helyen sokan dicsérték,és az ügyfél szolgálatuk is segítőkész,és nekem se volt eddig a próbálgatás alatt panaszom rá.


Csak nem tudtam eldönteni hogy kell-e adózni mert hogy ezt tőzsdének vagy szerencsejátéknak lehet-e tekinteni.


Utolsó:


Akkor ha szerencsejátékkal egyenértékű akkor ha kiveszek pénzt onnan,azután nem kell adózni?

2017. ápr. 27. 20:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Istenem de hülye kérdés magyarországon vagy minden után adóznod kell ha levegőt veszel és pénzt kapsz érte az után is de annyit úgy se fogsz keresni vele hogy feltűnjön a nav nak ,senki nem rohan befüzetni a pár száz dolláros keresetét pedig sokan pókereznek meg tőzsdéznek neten . Ha tényleg fél milliókat keresel vele és el is akarod költeni valami ingatlanra akkor érdemes leadóznod nehogy később valaki feljelentsen és akkor ne tudd igazolni a jövedelmed.
2017. júl. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!