Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek mennyi az az...

Szerintetek mennyi az az összeg, ami alatt nem érdemes vállalkozást indítani?

Figyelt kérdés

Adott egy ember, aki szeretne vállalkozni, mennyit kéne összespórolnia ahhoz, hogy valamiféle profitot hozó vállalkozást indíthasson?


1-2 millió forint kezdőtőkéből már azért el lehet indulni valamerre?


2019. jún. 30. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kérdésnek ilyen formán nincs értelme.

100-200 ezer Ft-ból is be lehet indítani egy sikeres vállalkozást, és 10 milliókból indulót is csődbe lehet vinni.

2019. jún. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, mit csinálna a vállakozás.


Legyen üzleti terved, és abból majd kiderül.

2019. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-2 millió akkor elég elindulni, ha olyan a vállalkozás ami nem igényel különösebb tárgyi befektetést, csak arra kell a pénz hogy a kezdeti időt (minimum egy év) átvészeld amíg nem termel nyereséget, viszont viszi az idődet, és hogy kifizesd a vállalkozás havi működési költségeit (adók, könyvelés..). De még egy komolyabb weboldalért is a zsebedbe kell nyúlnod, ha nem akarsz amatőr látszatot kelteni. 1-2 millió nagyon hamar elmegy!
2019. júl. 1. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az életképes vállalkozás nem az, amelyik nagy alap tőkével indul, hanem az, amelyiket tökéletesen tudsz irányítani, és biztos vagy benne, hogy van rá igény , és az igényt ki is tudod elégíteni.Én 1 havi fizetésemből indítottam céget, és nagyon jól ment. Természetesen nagyon függ a leendő tevékenységétől,és hogy melyek azok a költségek, amelyek a beindulástól kezdve jelentkeznek.Ha akarod,priviben részletesen megírom az én esetemet.
2019. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!