Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nyaralás hármasban anyós...

Nyaralás hármasban anyós pajtással?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, mennétek-e nyaralni hármasban anyóssal, egyedül van, egy szem fia(+én) az egyetlen társasága szinte. Házépítés miatt most jelenleg együtt is élünk már több mint fél éve, hát nem ez volt a terv, de ez van, tudja mindenki szerintem milyen a jelenlegi gazdasági helyzet...

Szóval ti mennétek így nyaralni? Én nem szeretnék, de sértődés lett belőle, hogy ezt megmondtam, az a válasz, hogy kettesben mehetünk még bármikor, miért ne férne bele ez így pluszban? De nekem ez nem lenne nyaralás... Együtt élünk és még ott is együtt :(


2022. nov. 8. 12:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/157 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha az ő haza, akkor nála éltek. Nekem koszonetkeppen is bele férne, hogy elvigyem nyaralni.
2022. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/157 anonim ***** válasza:
72%

"Mi lenne, ha a férjed elvinné az anyukáját valahova egy pár napra, más alkalommal padig ti ketten a férjeddel nyaralnátok/utaznátok?"


Ezzel nyilván az lenne a kérdező problémája, hogy miért nem vele megy a férje, miért az anyjával...

2022. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/157 anonim ***** válasza:
25%
20-nak: olvass vissza, hatha valami derengeni kezd. Halvanyan. ;) Mondjuk azert _sem_, mert a ferj erzelmi zsarolassal akarja ravenni a posztolot arra, amit nem akar? De, latom, sok hozzaszolo magara ismer a szituacioban. Pedig hiaba, ezt a bekat, minden mergezo anyosnak le kell nyelni, sot, tobbet is es magaba szallva felismerni, hol a helye. ;-)
2022. nov. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/157 anonim ***** válasza:
12%
Jaj😅
2022. nov. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/157 anonim ***** válasza:
97%

#7 [kérdező] és többeknek

"nem nála lakunk, meg elviselt személyek vagyunk, és attól még hogy az ő háza, együtt élünk ott"

Tehát nem nála laktok, csak az ő házában, vele együtt.

Feloldanád magyarázatoddal ezt az ellentmondást?

2022. nov. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/157 anonim ***** válasza:
86%

"ferj erzelmi zsarolassal akarja ravenni a posztolot arra, amit nem akar"


De ez fordítva is igaz. A férj szívesen menne az anyjàval, szívesen elvinné, a kérdező még hisztizik, mártírkodik és érzelmileg zsarol, hogy ő úgy nem akar.

2022. nov. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/157 anonim ***** válasza:
34%
Én nem mennék, de ők ketten menjenek nyugodtan. Nekem az nem nyaralàs, ha anyuka is ott van. Pláne végig.
2022. nov. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/157 A kérdező kommentje:

Miért hiszti és mártírkodása az, hogy valamit nem szeretnék? :D egyébként 8 napról lenne szó, ebből 2 nap kb utazással menne, szóval nem pár nap, nekem ez így sok idő. Sajnos máshogy nem lenne lehetősége anyósomnak nyaralnia, abban igazatok van, hogy megy az érzelmi manipuláció, ezt én is érzem. Én nem vagyok az a típus, aki élvezi, ha a másik szenved, én szeretném, ha anyós jól érezné magát, pihenne, nyaralna, de ezzel magamat kéne megerőszakolni, úgy érzem. Na most ilyenkor mi van?

25ös,latom nálad nagyon beakadt, hogyha valami az az enyém, akkor az enyém és nem vagyok hajlandó megosztani, szerencsére anyós nem így gondolkodik, és nem eltűrt személyként tekint ránk, nyilván mindenkinek kényelmetlen ez a szituáció, de leginkább nekem.

2022. nov. 8. 13:57
 29/157 A kérdező kommentje:
Elküldtem mielőtt leírtam volna végig, amit akartam. Szóval úgy érzem nekem a legkenyelmetlenebb ez a szituáció, ezt a többiek elmondása alapján mondom, anyós állítása szerint egyáltalán nem zavarja, hogy ott vagyunk, sőt... Nincs egyedül legalább. Férjem meg elvan.
2022. nov. 8. 13:59
 30/157 anonim ***** válasza:
90%

"szerencsére anyós nem így gondolkodik, és nem eltűrt személyként tekint ránk"


Lehet, hogy köszönetképp ezen a nyaraláson kivételesen te is gondolkodhatnál így, és tekinthetnél rá nem megtűrt személyként.


Nem érzed gáznak, hogy te itt magyarázod, hogy neked sok anyósoddal együtt lenni folyton, de közben neki is folyton együtt kell lenni veled?

2022. nov. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!