Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem bevallotta, hogy...

A feleségem bevallotta, hogy négy éve, mikor még jegyben jártunk, megcsalt. Átmeneteileg elköltöztem otthonról, és most nem tudom, mi lesz. Mit tennétek, ha ez veletek történne?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 19:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/163 anonim ***** válasza:
45%
Akkor a saját keserűséged volt a pofonban, mert a feleséged előtt nem kívánt meg téged egy nő sem? Minek kellett megütni egy 4 évvel ezelőtti dologért? Teljesen felesleges volt elköltöznöd otthonról.
2012. nov. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/163 anonim ***** válasza:
97%
Csak tőle kaphatsz válaszokat ezekre a kérdésekre. Próbálj lehiggadni és megbeszélni vele majd ezeket a dolgokat.
2012. nov. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/163 anonim ***** válasza:
20%

Minden lehet, ki tudja,mi se tudhatjuk.

De az biztos, hogy nagyon benne van ez a dolog a tudatában, ha az ajándék perceiben is erre gondolt.

Józan ésszel belegondolva: Miért jutna egy nő eszébe egy 4 évvel ezelőtti kaland ilyenkor?

Vagy nem csak kaland volt?

Vagy ennyire jó volt, hogy még mindig erre gondol?

2012. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/163 anonim ***** válasza:
28%
Válj el. Ha egyszer megtette az a riherongy akkor máskor is megfogja.
2012. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/163 anonim válasza:
34%

"minek kellett megütni egy négy évvel ezelötti dologért?"

Az emberek hazduhatnak, bárki bármit. honnan tudjátok, hogy az tényleg négy éve volt? lehet, hogy tegnap volt, csak azt mondja, hogy négy éve volt. És ha tegnap volt, akkor meg minek ellet megütni egy tegnapi dologért? Hiszen ma már ma van. Senki nem gondol bele a másik fél megaláztatottságába? Az idő nem jó arra, hogy a "bűnök" kevésbé legyenek "bűnök". (pl. ha megölik valakinek a gyerekét, és a gyilkost négy év után elkapják, megbocsátana neki az anya, hogy áhh, már négy éve volt...felejtsük el.)Nem!!!!

2012. nov. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/163 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy előtte nem kívánt meg senki? 17 évesen lettem szerelmes belé és mostanáig az is voltam.
2012. nov. 11. 20:25
 27/163 anonim ***** válasza:
81%

Minek mondta el, akkor se értem!

Ha nincs befolyása a mára, akkor mi értelme volt?

Vitte volna egyedül ezt a terhet, ha már megtette, akkor hallgasson, és ne bánts a másikat ezzel!

Csak megcsinálta a cirkuszt.


El nem tudom képzelni, hogy emögött nem volt más.


Vagy a nő érzelmi analfabéta.

2012. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/163 anonim ***** válasza:
34%

# 23

Vagy nem is 4 éve történt hanem 4 hete, vagy esetleg 4 éve is volt ilyen meg azóta minden évben egy néhány. Az ilyen ribiktől jobb megszabadulni.

2012. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/163 anonim ***** válasza:
60%
Ne hasonlítsunk egy gyerekgyilkosságot egy megcsaláshoz, pláne most ne! A két hete történt tragédia egyáltalán nem hasonlítható egy megcsaláshoz, úgy hogy légy szíves gondolkodjál mielőtt leírsz valamit!
2012. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/163 A kérdező kommentje:

Szerintetek akkor folyamatosan megcsalt?

Most kell döntenem, még fiatal vagyok, találhatok jobbat.

2012. nov. 11. 20:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!