Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan esik rosszul hogy...

Jogosan esik rosszul hogy anyum megy túlórázni, és közben meg nem ért meg engem?

Figyelt kérdés
Ezen a héten ő délutános én pedig nappal suliba vagyok, így amikor én hazajövök kora délután ő akkor indul a munkába. Alig találkozunk. Már vártam a hétvégét, hogy végre tudjunk kicsit beszélgetni, nézzük a kedvenc sorozatunkat, pihenjünk, stb. Erre mondta hogy szombaton is megy dolgozni. Nekem ez tök rosszul esik, mert akkor most még hétvégén se tudunk együtt lenni. Üljek itthon magányosan megint... Jövőhéten a nappalos hetén is mehetne, mert napközben el tudok menni itthonról pl barátokkal talizni, aztán amikor hazaér, énis hazajövök. De este hová menjek? Jogosan lett rossz kedvem? Meg se indokolja miért nem tud jövőhéten túlórázni miért kell most? Nem hívták be, ő vállalta be. Pedig kértem hogy most szombaton ne. Lehet gyerekes vagyok, de én szerettem volna vele lenni, nekem ezek fontos dolgok...

2021. nov. 11. 23:50
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező, ha mondjuk filmnézés helyett megfőznétek a vasárnapi ebédet együtt, vagy amíg anyud főz, te elmosogatsz, esetleg kiteregeted a ruhákat, közben is tudnátok beszélgetni

Akkor talán anyud is szívesebben ül le veled.

2021. nov. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
88%

Arról nem esik szó, hogy apukáddal mi van? Ha csak ketten vagytok, akkor lehetséges, hogy kell a pénz. Jön a karácsony, esetleg valami nagyobb kiadás.

Viszont karácsonykor nem megy dolgozni, egész nap heverészhettek a kanapén, nézhettek sorozatot, filmeket.

Szombaton meg hívd át a barátnő(i)det. Ha ügyesek vagytok a konyhában süthettek sütit például. Vagy bohóckodhattok sminkcuccokkal. Elhiszem, hogy neked ez most rossz, de ez is az önállósodásod része.

2021. nov. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
84%

Én is minden hétvégén dolgozok, ha van rá lehetőség, mert kell a pénz. Magyarország sajnos nem az élhető béreiről híres. Kénytelen az ember plusz műszakot bevállalni, hogy több legyen a fizetése.

Vannak családos munkatársaim, ők hidd el megszenvedik és szívesebben lennének otthon a családdal.

Nekem nincs gyerekem, de így is szar 6 napot folyamatosan dolgozni és 1 napot pihenni.

Szerintem nem jól teszed, hogyha lelkiismeret furdalast ebresztesz anyukádban. Valószínű jót akar, több mindent meg akar venni nektek, azért megy. Nem azért, mert annyira imád dolgozni és nem akar veled lenni.

Próbálj kicsit megértőbb lenni.

2021. nov. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
86%

Én 16 évesen már tudtam magamnak szombat estére programot csinálni anyám nélkül is.

Nagykamasz létedre nagyon rá vagy még gyógyulva anyukádra, ha annyin kiakadsz, hogy az egyik héten nem lógtok együtt. Majd a jövő héten beszélgettek.

Mi lesz veled, ha egyszer elköltözöl?

2021. nov. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem esik jogosan rosszul kérdező. Tudod milyen szar amikor még egy hétvégéd sincs pihenni? Nem hiányzik rá hogy hisztizzen a tizenhat éves, hogy ő inkább tévét nézne a szülővel, és hú de szemét a szülő hogy dolgozik..... Csak egyes libuskák nem látnak tovább attól hogy "énénénénÉN"
2021. nov. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy meg miért kéne a hajnali kelésben ráhúznia egy plusz napot? az a legszarabb műszak. De ugye nehogy már ne a te programodhoz igazítsa a munkáját IS...
2021. nov. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
29%
Melyik normális 16 éves akar folyamatosan az anyjával lenni? Ez beteges lesz ha így folytatod, keress egy pszichológust.
2021. nov. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg nem azért megy be túlórázni emrt olyan k u rvajól esik neki szombaton dolgozni. A pénzre szükség van, valakinek el kell tartania téged. Szóval nem, nem jogos. Inkább támogatnod kellene.
2021. nov. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
88%
Megértem, hogy neked rosszul esik (érzések terén nem létezik olyan, hogy jogos/nem jogos; vannak, és kész), viszont biztos, hogy ő sem jókedvéből megy, így az már nem jogos egyáltalán, hogy számonkéred.
2021. nov. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
13%
Matrac tesztelő az anyukád? Mert ha nem, érthetetlen a kiakadásod.
2021. nov. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!