Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan esik rosszul hogy...

Jogosan esik rosszul hogy anyum megy túlórázni, és közben meg nem ért meg engem?

Figyelt kérdés
Ezen a héten ő délutános én pedig nappal suliba vagyok, így amikor én hazajövök kora délután ő akkor indul a munkába. Alig találkozunk. Már vártam a hétvégét, hogy végre tudjunk kicsit beszélgetni, nézzük a kedvenc sorozatunkat, pihenjünk, stb. Erre mondta hogy szombaton is megy dolgozni. Nekem ez tök rosszul esik, mert akkor most még hétvégén se tudunk együtt lenni. Üljek itthon magányosan megint... Jövőhéten a nappalos hetén is mehetne, mert napközben el tudok menni itthonról pl barátokkal talizni, aztán amikor hazaér, énis hazajövök. De este hová menjek? Jogosan lett rossz kedvem? Meg se indokolja miért nem tud jövőhéten túlórázni miért kell most? Nem hívták be, ő vállalta be. Pedig kértem hogy most szombaton ne. Lehet gyerekes vagyok, de én szerettem volna vele lenni, nekem ezek fontos dolgok...

2021. nov. 11. 23:50
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
91%
Segíts neki sokat, így több ideje lesz veled.
2021. nov. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
17%

A kommentelők 90%-a autista itt az oldalon nem kell velük foglalkozni..

AZ , hogy egy 16 éves szeretne az anyjábval is időt tölteni miért akkora probléma , hm? Gondolom elmegy a lány 6kor iskolába utána már nem is látja ébren az anyját egész héten..

Tudom itt mindenki megvan az anyja nélkül , de sokan szeretik a szüleiket meglepő, igaz?.

2021. nov. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
83%
Attol hogy szeretem a szuleimet, nem azt jelenti hogy 24/7 a nyakukban akarok lenni.
2021. nov. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
81%
33 szövegértelmezés , látom nehezen megy.
2021. nov. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
96%
édes fszom ezért húz el innen mindenki.. itt már csak a kretén réteg marad
2021. nov. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
22%
AKkor leírom las-san hogy megértsd. Kb 1 órát ta-lál-ko-zik az any-já-val hét-köz-na-po-kon, szom-ba-ton tu-dott vol-na vele ki-csit töb-bet együtt töl-te-ni ve-le. ÉS túlórázni rl tud-na men-ni a má-sik- hé-ten is.
2021. nov. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
99%
Koncentrálj akkor a vasárnapra, akkor majd biztosan együtt lehettek! Szombaton takaríts ki, hogy anyukádnak ne ezzel kelljen foglalkoznia, hanem veled! Nézd a dolgok jó oldalát, nem beteg, nem a kórházban van, hanem dolgozik. Másrészt meg feltételezem, hogy nem dolgozik minden szombaton.
2021. nov. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
91%
sajnos ezt le kell nyelned kérdező.. Majd akkor ha nappalos lesz , elmentek valahova.csináltok együtt valamit. vagy 3 hét múlva.
2021. nov. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
14%

Mindenki a kérdezőt ekézi, de azért felmerül a kérdés, mi ér többet, a pénz, vagy adott esetben a család, közösség.


Mert hát amúgy is a k..va anyját a gyereknek amiért élve született és fel kell nevelni.


Csak hát sajnos pont itt merül ki az átmag magyar család, a "dolgozok hogy eltartsalak" mentalitásban.

2021. nov. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
23%
41ek. 1 napot együtt akar tölteni az anyjával , de el van kényeztetve, vannak bajok nálatok..
2021. nov. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!